مجله الکتروتک


انواع منابع نوری قسمت اول

انواع منابع نوری قسمت اول

با کمی گشت زدن در بازار یا سایت های فروش اینترنتی مثل الکتروتک، لامپ های بسیار زیاد و متنوعی یافت می شوند که هر کدام القاب، اسامی و مشخصات منحصر به فرد و خاص خود را دارند، بعضی با قیمت های بسیار نازل و مصرف انرژی نجومی و برخی با قیمت های بالا و مصرف انرژی بسیار پایین عرضه می گردند. هر کدام شکل و ابعاد خاص خود را دارند و هر کدام روش های نصب متفاوت. در این مقاله قصد داریم تفاوت ها و ویژگی های اصلی هر منبع نوری را برای شما بیان کنیم.

تمام نکاتی که برای خرید یک لامپ به آن احتیاج دارید

تمام نکاتی که برای خرید یک لامپ به آن احتیاج دارید

همه ما تجربه خرید لامپ رو داریم، و قطعا همه ما هنگام خرید با پرسش هایی اساسی رو به رو شدیم، این لامپ نور کافی برای اتاق من را دارد؟ آیا این لامپ به سرپیچ که من دارم می خورد؟ رنگ نور این لامپ همانی است که من احتیاج دارم؟ در این مقاله تمام نکاتی که در خرید یک لامپ به آن ها احتیاج دارید را برایتان بیان می کنیم.

شناخت کلید مینیاتوری (فیوز مینیاتوری) و انواع آن

شناخت کلید مینیاتوری (فیوز مینیاتوری) و انواع آن

        با گسترش شبکه سراسری برق در کل دنیا و سیستم های مبتنی بر برق و تفاوت میزان جریانی که هر وسیله الکترونیکی قادر به تحمل آن است، نیاز به یک محافظت کننده از مدار های برقی در برابر نوسانات و جلوگیری از افزایش فشار به سیستم های برقی احساس شد. برای حل این مشکل از Circuit Breaker یا قطع کننده مدار استفاده گردید. ما در این مقاله انواع کلید مینیاتوری را بررسی می کنیم.

نشریه تخصصی الکتروتک
به صورت روزانه برای شما از تمام مباحث مربوط به الکترونیک و حوزه های پیرامون آن مقاله های جذاب و کاربردی قرار می دیم شاید اندکی گره گشای کار شما باشند. با ما همراه باشید
اطلاعات بیش‌تر
دسته‌بندی
عضویت خبرنامه
عضو خبرنامه ماهانه وب‌سایت شوید و تازه‌ترین نوشته‌ها را در پست الکترونیک خود دریافت کنید.
آدرس پست الکترونیک خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...
بایگانی نوشته‌ها