باتری و شارژر

باتری و شارژر از جمله محصولاتی هستند که تمامی افراد، به ویژه کسانی که در محیط های صنعتی کار می کنند، به آن نیاز دارند. به همین دلیل جای تعجب نیست سوالات زیادی در مورد برندهای معتبر باتری و شارژر پرسیده می شود. به طور کلی، شارژر به وسیله ای گفته می شود که انرژی را درون باتری تزریق می کند و آن را قابل استفاده می نماید. 

تمامی محصولاتی که در این صفحه مشاهده می کنید و در دو دسته «شارژر صنعتی» و «شارژر باتری» طبقه بندی شده اند، از برندهای معتبر بازار هستند. همچنین، سایت الکتروتک، در زمان خرید، ضمانت نامه معتبر را به مشتریان عرضه می کند. شما می توانید در زمان خرید از مشاوره های رایگان و تخصصی کارشناسان این مرکز بهره مند شوید. 

شارژر صنعتی چیست؟

همانطور که در بالا به آن اشاره کردیم یکی از دسته بندی های مهم انواع باتری و شارژر «شارژر صنعتی» است. شارژر صنعتی دارای دو ویژگی مهم جریان و ولتاژ DC است که این دو فاکتور به طور مستقیم بر توان خروجی شارژرها اثر می گذارند. همچنین، این شارژر از نظر طراحی و ساخت به دو دسته دارای ترانس و بدون ترانس دسته بندی می شود. جریان شارژر به تکنولوژی ساخت و حجم باتری بستگی دارد. 

شارژر باتری چیست؟

دسته بندی دیگری که در صفحه باتری و شارژر دیده می شود «شارژر باتری» است. این وسیله باتری ها را شارژ می نماید تا به سطح مشخصی از ولتاژ برسند و سپس می توان دوباره از آنها استفاده کرد. این شارژر دارای یک آداپتور ساده است که به باتری متصل می گردد. به این موضوع توجه داشته باشید اگر پس از اتمام شارژ، شارژر در باتری باقی بماند به آن آسیب وارد می شود. به همین دلیل کارشناسان توصیه می کنند دقت داشته باشید که پس از اتمام شارژ، شارژر را از باتری جدا نمایید. برندهای معتبر شارژر باتری به شرح زیرند:

  • برند دوریتی 
  • برند دوراسل 
  • برند سوشاین

نکات مهم در زمان خرید باتری و شارژر 

بهتر است بدانید اگر در زمان خرید باتری و شارژر به کیفیت آنها توجه نداشته باشید، این محصولات هرگز نمی توانند به خوبی عمل کنند و همین امر می تواند چالش های زیادی را برای شما به وجود بیاورد. به ویژه، زمانی که شما شارژر را در محیط های صنعتی مورد استفاده قرار می دهید، به محصولی با کیفیت نیاز دارید تا بتوانید کار خود را به خوبی پیش ببرید. به همین دلیل کارشناسان توصیه می کنند برای خرید باتری و شارژر به موارد زیر توجه داشته باشید:

  • در زمان خرید باید به ویژگی های باتری و شارژر توجه داشته باشید. میزان ولتاژ، جریان ورودی و توان خروجی محصول باید به دقت بررسی شود. تمامی این موارد می توانند شما را راهنمایی کنند تا بهترین محصول را انتخاب کنید. 
  • محصولات مورد نظر خود را از برندهای معتبر سفارش دهید. زیرا برندهای معتبر به استانداردهای روز دنیا توجه دارند و این اطمینان را به شما می دهند که تمامی موارد در ساخت این محصولات رعایت شده اند. 
  • در صورتی که دانش کافی را برای خرید باتری و شارژر ندارید، با افراد متخصص مشورت نمایید.

خرید انواع باتری و شارژر 

شما برای خرید انواع باتری و شارژر باید به مراکز معتبر مانند سایت الکتروتک مراجعه کنید. این سایت سالیان زیادی است که در زمینه خرید و فروش محصولات الکترونیک فعالیت دارد و تا به حال توانسته است رضایت مشتریان را در بالاترین حد ممکن جلب نماید. کارشناسان این مرکز شما را راهنمایی می کنند تا با توجه به بودجه ای که دارید بهترین محصول را سفارش دهید و این چیزی است که تمامی مشتریان در قرن بیست و یکم به دنبال آن هستند. با خرید از سایت الکتروتک می توانید خرید امنی را تجربه کنید.