شارژر باتری دستگاهی است که می تواند جریان الکتریسیته را به یک باتری ( که قابلیت شارژر دارد) وارد کند و همین امر آن باتری را قابل استفاده می نماید. این محصول کاربردهای فراوانی دارد و همین امر سبب شده است استفاده از آن مورد توجه قرار گرفته است. در زمان خرید باید به ویژگی های فنی و برند شارژر توجه داشته باشید، تا بتوانید بهترین محصول را خریداری کنید. 

تمامی محصولاتی که در این صفحه مشاهده می کنید از برندهای معتبر بازار هستند. همچنین، سایت الکتروتک در زمان خرید ضمانت نامه معتبر را به مشتریان عرضه می کند. در نتیجه شما می توانید خرید امن و لذت بخشی را از سایت الکتروتک تجربه کنید.

شارژر باتری چه کاربردهایی دارد؟

از شارژر باتری می توان برای شارژ کردن باتری خوردروها مانند اتوبوس، کامیون و تراکتور استفاده کرد. همچنین، این شارژر در سیستم های امنیتی به کار برده می شود. شارژری که برای باتری انتخاب می شود باید با قابلیت های آن باتری همخوانی داشته باشد و هر شارژری با هر باتری قابل استفاده نیست.

قطع جریان الکتریسیته در شارژر 

یکی از مواردی که به طور مستقیم بر افزایش طول عمر باتری اثر می گذارد قطع جریان الکتریسیته در شارژر پس از اتمام بارگیری است. برخی از شارژرها به گونه ای طراحی شده اند که پس از اتمام مدت زمان شارژ باید به طور دستی از باتری جدا شوند، اما امروزه شاهد نسل جدیدی از شارژرها هستیم که پس از اتمام مدت زمان بارگیری به طور خودکار جریان الکتریسیته را قطع می کنند و این امر طول عمر باتری را به میزان چشمگیری افزایش می دهد. 

همچنین، باید بدانید گرم شدن بیش از حد باتری خطر انفجار و یا آتش سوزی را در پی دارد. در نتیجه، قطع خودکار جریان الکتریسیته به درون شارژر یکی از مزیت هایی است که باید مورد توجه قرار گیرد. این شارژررها دارای یک کنترل کننده ریز پردازنده هستند و به صورت خودکار کار می کنند.

زمان شارژر شدن باتری 

یکی از سوالاتی که در زمان خرید شارژر باتری پرسیده می شود در مورد مدت زمانی است که طول می کشد تا باتری شارژ شود! در پاسخ به این سوال باید بگوییم که زمان شارژ شدن به اندازه باتری بستگی دارد، اما معمولا باتری ها طی 1 تا 3 ساعت شارژ می شوند. برخی از شارژرها دارای تکنولوژی هستند که می توانند با سرعت بسیار باتری را شارژ کنند. اما به این نکته توجه داشته باشید که تمامی شارژرها دارای قابلیت فست شارژینگ نیستند و این قابلیت برای تمامی باتری ها مناسب نیست.

معرفی بهترین برند شارژر باتری 

مشتریان هوشمند قرن بیست و یکم به کیفیت اهمیت بسیار زیادی می دهند و به دنبال بهترین برندها هستند تا محصولاتی را مورد استفاده قرار دهند که تولید کننده از قبل تمامی موارد را در نظر گرفته است و در پایان محصولی بی نقص را به آنها ارائه داده است. به همین دلیل جای تعجب نیست سوالات زیادی در مورد بهترین برندهای شارژرها پرسیده می شود. برخی از بهترین برندها برای شارژ باتری به شرح زیر هستند:

  • برند دوراسل 
  • برند سوشاین 

خرید شارژر باتری 

اگر می خواهید برای خرید شارژر باتری اقدام کنید، می توانید به مراکز معتبر از جمله سایت الکتروتک مراجعه کنید. این سایت سالیان زیادی است که در زمینه خرید و فروش محصولات الکتریک فعالیت دارد و همواره بهترین محصولات را به مشتریان عرضه کرده است. سایت الکتروتک محصولاتش را به صورت تک و عمده به فروش می رساند و شما می توانید با توجه به نیازهای خود بهترین خرید را انجام دهید. کارشناسان این مرکز مشاوره های تخصصی و رایگان را به مشتریان عرضه می دهند و به آنها کمک می کنند تا خرید امنی را تجربه کنند.

برای مشاهده مستقیم تمامی محصولات دوراسل اینجا را کلیک کنید.

برای مشاهده مستقیم تمامی محصولات سوشاین اینجا را کلیک کنید.


دسته‌بندی