اکووات

شرکت بهین نور سرمد که با نام تجاری اکووات در میان مشتریان شناخته شده است شرکتی معتبر است که فعالیت خود را در سال 1391 با هدف گسترش فناوری های داخلی در زمینه مصرف انرژی آغاز کرد. این شرکت در تمامی این سال ها در تلاش بوده است تا با همکاری متخصصان داخلی گام های بلندی را در جهت تامین نیازهای داخلی بردارد و تاکنون توانسته است به خوبی در این زمینه عمل کند.

اکووات در سال 1392 خط تولید لامپ و چراغ های مختلف با فناوری های LED را راه اندازی کرد و محصولات متنوعی را مانند لامپ های LED  در اشکال و توان های متفاوت به بازار عرضه کرد. امروزه، این برند به برندی معتبر در میان مشتریان شناخته شده است و بسیاری از افراد برای تهیه محصولات مورد نیاز خود تنها به این برند اعتماد می کنند! سایت الکتروتک، به عنوان نمایندگی فروش اکووات، محصولات متنوع این برند را به مشتریان عرضه می کند!

اهداف اصلی شرکت بهین نور سرمد 

شرکت بهین نور سرمد یا اکووات اهداف متفاوتی را مد نظر دارد و تلاش می کند تمامی امکانات خود را به کار ببرد تا بتواند به این اهداف دست پیدا کند. برخی از اهداف مهم این شرکت به شرح زیر هستند:

 • این شرکت در تلاش است تا ایران را در زمینه تولید انواع لامپ ها و چراغ های ال ای دی به خود کفایی برساند و این امر سبب شده است متخصصان این شرکت تلاش شبانه روزی خود را به کار ببرند تا با تولید محصولات مناسب و مقرون به صرفه نیاز کشور به واردات محصولات خارجی را تعدیل کنند. 
 • این شرکت بر این عقیده است که استفاده از روشنایی مناسب حق تمامی ایرنیان است. به همین دلیل تلاش می کند تا با تولید لامپ های ال ای دی استاندارد و با کیفیت آنها را به حق شان نزدیک کند. 
 • یکی از مواردی که اکووات همواره در تمامی این مدت به آن توجه داشته است صرفه جویی در مصرف انرژی است. انرژی یک سرمایه ملی است که اگر از دست برود می تواند خسارات زیادی را به کشور وارد کند. همچنین؛ صرفه جویی در مصرف انرژی می تواند به کاهش هزینه های خانواده ها کمک کند.
 • از مهمترین اهداف شرکت بهین نور سرمد می توان به بومی سازی تکنولوژی لامپ ال ای دی اشاره کرد. به همین دلیل، این شرکت با متخصصان و فارغ التحصیلان دانشگاه های برتر کشور در ارتباط است تا محصولاتی با کیفیت بالا را تولید کند و به بازار عرضه نماید. 
 • این شرکت در نظر دارد صادرات محصولات روشنایی را به کشورهای همسایه و سراسر دنیا آغاز کند.

محصولات اکووات 

اکنون که با تاریخچه و اهداف این شرکت آشنا شده اید، ممکن است این سوال برای شما پیش بیاید که شرکت بهین نور سرمد چه محصولاتی را به بازار عرضه می کند. محصولات این شرکت به شرح زیر هستند:

 • چراغ های خطی: چراغ های خطی توکار، چراغ های خطی روکار و چراغ های آویز
 • محصولات روشنایی فضای باز: پروژکتورها و چراغ های خیابان 
 • روشنایی عمومی: لامپ ها و جایگزین ها 
 • لوازم جانبی: ریل و متعلقات، آویز با قابلیت تنظیم راتفاع، قاب های نگهدارنده AR111
 • محصولات روشنایی تجاری: چراغ های ریلی، ماژول های AR111، چراغ های توکا و چراغ های روکار

ارزش های اکووات 

شرکت بهین نور سرمد بر این عقیده است هر شرکت و یا برندی برای اینکه به موفقیت برسد باید ارزش هایی را برای خود تعریف کند! ارزش های این شرکت به شرح زیرند:

 • شایستگی: این شرکت به کیفیت و نوآوری توجه ویژه ای دارد و این موارد را همواره سرلوحه کار خود قرار می دهد.
 • اخلاق: مشتریان تنها زمانی می توانند به یک برند اعتماد کنند که اصول مهمی از جمله تعهد، اعتماد و شفافیت به خوبی در آنها رعایت شود. این شرکت به تمامی این موارد پابیند است. 
 • محیط زیست: این شرکت به عنوان فعال محیط زیست محصولاتش را در جهت کاهش مصرف انرژی و افزایش راندمان تولید می کند.

سایت الکتروتک، نماینده فروش محصولات اکووات

سایت الکتروتک، مرکزی معتبر و به نام، سالیان زیادی است که در زمینه انواع فروش محصولات روشنایی فعالیت دارد. این سایت محصولات اکووات را نیز به لیست محصولات خود افزوده است و به عنوان نمایندگی این برند فعالیت دارد. شما می توانید محصولات مورد نیاز خود را از این سایت تهیه کنید. همچنین، در زمان خرید می توانید از مشاوره های رایگان و تخصصی الکتروتک بهره مند شوید.