الکتروژن

مشاهده مشخصات فنی، استعلام قیمت و خرید آنلاین محصولات الکتروژن در سایت الکتروتک.

کارخانه الکتروژن (Electrogen) با بهره گیری ازپیشرفته ترین و کاملترین تجهیزات تولید و سیستم کنترل کیفیت در جنوب غرب تهران در مساحت ۱۵۰.۰۰۰ متر مربع فعالیت می نماید که خود کارخانه به تنهایی ۱۰۰.۰۰۰ متر مربع آن را فرا گرفته است.

 الکتروژن با ۱۵۰۰ نفر کارمند، متخصص و تکنسین با بیش از ۵۰ نوع محصول پیشرو در عرصه تولید الکتروموتور صنعتی و خانگی، مانند :‌ انواع مختلف تهویه  مطبوع، موتور ماشین لباسشویی، پمپ های آب خنک کننده و انواع مشعل گاز و نفت در ایران است. محصولات الکتروژن از رنج ۰.۰۵ کیلو وات تا ۴۵ کیلو وات مطابق استاندارد های بین المللی است ترکیب سهامداران این شرکت طی ۱۰ سال گذشته بدون تغییر بوده است و هر گونه نیاز به تزریق سرمایه برای پیشرفت و تعالی اهداف مجموعه را فراهم آورده اند. در نتیجه این امور کارخانه به فضایی بزرگتر در جنوب غرب تهران (احمدآباد مستوفی) تغییر مکان داده است. 

بنیان گذاران الکتروژن مفتخر به احداث کارخانه ای با قابلیت تولید الکتروموتورهای مورد نیاز کشور هستند، که تحت لیسانس کشورهای بزرگ اروپایی از جمله SOLE ایتالیا، HANNING آلمان با استفاده از مواد خام داخلی و حداقل  وابستگی به کشورهای خارجی و صرفه جویی میلیون ها دلار در اقتصاد کشور است.