مشاهده مشخصات فنی، استعلام قیمت و خرید آنلاین محصولات سدنا در سایت الکتروتک.

شرکت "سامانه های دما، نور و انرژی سدنا"  تاکنون توانسته است نیازمندی های مهمی از صنعت تأسیسات و روشنایی کشور را در راستای کاهش 25 درصدی مصرف انرژی را تأمین نماید. شرکت سدنا در زمینه تولید محصولات BMS که منحصراً در اختیار شرکت­های اروپایی و آمریکایی قرار دارد، فعالیت داشته و تاکنون توانسته است چند محصول در این زمینه را در ایران بومی سازی نموده و با ارزش افزوده­ ای بسیار بالا تولید و در اختیار صنعت ساختمان و تأسیسات کشور قراردهد. در این رابطه، طراحی محصولات سدنا به صورت مشترک توسط دانشگاه تهران و دانشگاه آیندهون هلند انجام می­شود. ظرفیت تولید شرکت سدنا الکترونیک، 200 هزار دستگاه در سال می باشد. از جمله مشتریان این شرکت می­توان به شرکت های نیا، انرژی، لورچ، ساران، پایپکس، برنولی و تهران نسیم آفرین اشاره نمود. کیفیت، زمان بندی تحویل و قابلیت اطمینان پذیری محصولات سدنا، از جمله ویژگی های منحصر به فرد این شرکت می باشد.

محصولات شرکت سدنا دارای نوآوری های بسیاری در این صنایع می باشد که در این زمینه، 6 اختراع و طرح صنعتی به ثبت رسیده است و گواهینامه استاندارد از شرکت های اروپایی اخذ شده است. هم اکنون این شرکت در حال مذاکره با اداره استاندارد ایران برای راه اندازی آزمایشگاه تست وکالیبراسیون محصولات BMS می باشد.

ترموستات هوشمند (ولکان) و کنترل کننده روشنایی هوشمند (سان) از جمله محصولات شرکت سدنا می باشند. هم اینک این محصولات، مورد استقبال شرکت های تهویه مطبوع کشور و صنایع روشنایی قرار گرفته است. ولکان و سان بالغ بر 70 درصد موجب صرفه جویی ارزی شده و قابلیت صادرات به کشورهای همسایه را دارا می باشد.

شرکت سدنا نمونه­ موفق و الگویی از همکاری بخش خصوصی با دانشگاه است به طوری که واحد تحقیق و توسعه این شرکت با همکاری مشترک و مستمر آزمایشگاه CST دانشکده مهندسی برق و کامپیوتر دانشگاه تهران فعالیت می نماید.

شرکت سدنا توان تولید سالانه 200 هزار دستگاه ترموستات هوشمند و کلید روشنایی 6 پل هوشمند را داشته و زمینه اشتغال زایی مستقیم و غیر مستقیم 250 نفر را دارا می باشد.دسته‌بندی