اگر تا به حال عصر و یا شب وارد پارک شده اید، حتما متوجه چراغ هایی شده اید که فضای پارک را روشن کرده اند و زیبایی خاصی را به محیط بخشیده اند. این چراغ ها با نام چراغ سرلوله شناخته می شوند که بر راس لوله چراغ نصب می شوند و نور مورد نیاز محیط را تامین می کنند. از این چراغ ها می توان در محیط های دیگری از جمله حیاط استفاده کرد. 

با توجه به این موضوع که این چراغ ها به روش ویژه ای طراحی می شوند، استفاده از آنها نه تنها نور مورد نیاز را تامین می کند بلکه می تواند بر دکوراسیون محیط اثر بگذارد و فضایی خاص و منحصر به فرد را به وجود بیاورد. اگر شما نیز جز آن دسته افرادی هستید که به روشنایی و زیبایی محیط اطراف خود اهمیت می دهید، می توانید از میان انواع محصولی که در این صفحه وجود دارند، محصولات مورد علاقه خود را انتخاب کنید.

ویژگی های چراغ سرلوله 

توجه به ویژگی های این محصول به شما کمک می کند تا بهترین چراغ را سفارش دهید. به همین دلیل توصیه می شود قبل از خرید، به موارد زیر توجه داشته باشید:

  • متریالی که در ساخت این چراغ ها به کار می رود، می تواند آلومینیوم و یا پلی کربنات باشد. این متریال ها ویژگی های زیادی دارند که می توانند طول عمر این چراغ ها را افزایش دهند. 
  • این چراغ ها در انواع رنگ از جمله سیاه، سفید، مسی، برنز و نقره ای به بازار عرضه می شوند. 
  • در بدنه این چراغ ها باید از بست ضد برق گرفتگی استفاده شود تا لمس آنها مشکلی به وجود نیاورد.

چراغ پلی کربنات 

چراغ سرلوله می تواند از جنس پلی کربنات تهیه شود. پلی کربنات یکی از متریال هایی است که در برابر فشار و رطوبت مقاوم است و شما می توانید آن را در هر محیطی به کار ببرید. 

چراغ پارکی آلومینیومی 

اگر می خواهید چراغ سرلوله فلزی باشد، بهتر است جنس فلز آن از آلومینیوم باشد. آلومینیوم فلزی است که در مواجه با رطوبت دچار زنگ زدگی نمی شود. همچنین، این فلز ظاهر بسیار خاصی را به چراغ می بخشد و به تامین نور مورد نیاز محیط کمک می کند.

چراغ حیاط 

همانطور که در ابتدای این متن به آن اشاره کردیم، از این چراغ می توان در محیط حیاط استفاده کرد. این محصول نور را تا شعاع زیادی پوشش می دهد و می تواند برای نورپردازی در حیاط به کار برده شود.

ارتفاع چراغ پارکی

کسانی که می خواهند این چراغ را برای حیاط و یا پارک سفارش دهند، همواره در این زمینه سوال می پرسند که ارتفاع پایه ای که چراغ بر روی آن نصب می شود چقدر است. بهتر است بدانید این پایه در ارتفاع های متفاوتی از جمله دو، سه و چهار متری موجود است و شما می توانید با توجه به ویژگی های محیط بهترین گزینه را انتخاب کنید.

خرید چراغ سرلوله 

اگر می خواهید برای خرید چراغ سرلوله اقدام کنید، می توانید محصولات مورد نیاز خود را از سایت الکتروتک سفارش دهید و از مشاوره های رایگان متخصصان این مرکز نیز بهره مند شوید.


چراغ سرلوله

کمی صبر کنید...
ترتیب نمایش:

دسته‌بندی