چراغ سردری و سرستونی محصولاتی هستند که به تامین نور در فضای آزاد کمک می کنند. همانطور که تامین نور در محیط ساختمان اهمیت دارد، توجه به این موضوع در فضای خارج از ساختمان نیز حائز اهمیت است. این امر نه تنها ضریب امنیت را در محیط بالا می برد، بلکه بر زیبایی و جلوه فضا اثر می گذارد. امروزه این محصولات در انواع مختلفی تولید می شوند و شما می توانید با توجه به ویژگی های محیط مورد نظر بهترین محصول را سفارش دهید و از آن استفاده کنید. تمامی محصولاتی که در این صفحه مشاهده می کنید، کیفیت بالایی دارند و همراه با ضمانت نامه به فروش می رسند. 

ویژگی های چراغ سردری و سرستونی

وقتی می خواهید وارد حیاط و یا ساختمان شوید، چراغ سردری و سرستونی که در ابتدای مسیر نصب شده است، به چشم شما می خورد. در نتیجه، توجه به ویژگی های این چراغ اهمیت بسیار زیادی دارد. در زمان خرید چراغ سردری و سرستونی باید به این موارد توجه داشته باشید:

  • اگر این چراغ ها فلزی هستند، بهتر است فلز به کار رفته در آنها آلومینیوم باشد تا آنها را در برابر رطوبت و خوردگی مقاوم سازد. اگر به این موضوع توجه نداشته باشید، این محصولات به زودی در محیط از بین می روند و فرسوده می شوند. 
  • اگر این چراغ ها پلاستیکی هستند، بهتر است از جنس پلی کربنات باشند. این متریال در برابر فشار مقاوم است و آسیب نمی بیند. 
  • اگر حباب چراغ ها از شیشه است، در زمان خرید به کیفیت شیشه توجه داشته باشید. 

انواع چراغ سردری و سرستونی

انسان های هوشمند امروزی به این موضوع پی برده اند که دیگر نباید مانند گذشتگان تنها به فضای داخل خانه خود توجه داشته باشند. محیط خارج از خانه نیز یکی از قلمرو های آنها به حساب می آید که باید به زیبایی آن توجه داشته باشند. این موضوع می تواند بر زیبایی و جلوه محیط خارج که بخشی از حقوق شهروندی است اثر بگذارد. وقتی کسی از کوچه و یا محل زندگی شما رد می شود با مشاهده چراغ هایی که به خوبی نصب شده اند حس خوبی را تجربه می کند و این موضوع ارزشمند است. انواع چراغ سردری که امروزه در بازار موجود هستند به شرح زیرند:

  • چراغ سردری سلطنتی ( این چراغ ها دارای طرح ها و نقش های برجسته هستند و معمولا ابعاد آنها بزرگ است. استفاده از این چراغ ها در محیط هایی که با وسعت زیاد توصیه می شود) 
  • چراغ سردری فلزی ( متریال اصلی در ساخت این محصولات فلز است. در هنگام خرید باید به ویژگی های فلز به کار رفته توجه داشته باشید)
  • چراغ سردری پلاستیکی ( این چراغ ها از محصولات پرطرفدار بازار به شمار می ورد. با توجه به این موضوع که مقاومت پلاستیک در تمامی شرایط آب و هوایی بالاست، بیشتر افراد تمایل دارند از این چراغ استفاده کنند) 

خرید چراغ سردری و سرستونی 

اگر می خواهید برای خرید چراغ سردری و سرستونی اقدام کنید، می توانید به سایت الکتروتک مراجعه نمایید. شما می توانید چراغ سرستونی محبوب خود را از میان محصولات متنوع سفارش دهید و از زیبایی و کیفیت آن در محیط بهره ببرید.

چراغ سردری و سرستونی

کمی صبر کنید...
ترتیب نمایش:

دسته‌بندی