یکی از محصولات ویژه بازار روشنایی که برای نصب چراغ در حیاط و یا باغ ویلا به کار می رود لوله پایه تو خاکی چراغ حیاطی و چمنی است. ابتدای پایه این چراغ می تواند در عمق 30، 40 و یا 50 سانتی متری زمین دفن شود و بدون نیاز به رول بولت یا بتن ریزی، به صورت مستحکم ایستاده و چراغ بر روی آن نصب می گردد! این چراغ بسیار ساده است و همین سادگی آن بر زیبایی محیط اثر می گذارد. تمامی محصولاتی که در این صفحه مشاهده می کنید کیفیت بسیار بالایی دارند و همراه با ضمانت نامه به فروش می رسند. در نتیجه شما می توانید هر یک از این محصولات را سفارش دهید و از ویژگی های خاص آنها در محیط اطراف خود بهره ببرید. 

ویژگی های انواع لوله پایه تو خاکی چراغ حیاطی و چمنی

آیا حیاطی دارید که می خواهید آن را زیباتر کنید؟! آیا تصمیم گرفته اید با نور پردازی مناسب در باغ ویلای خود قصر زیبای خود را خلق کنید؟! بی شک، بی شک انواع لوله پایه تو خاکی چراغ حیاطی و چمنی از محصولاتی هستند که شما نیاز دارید تا بتوانید به هدف خود برسید. اما قبل از خرید باید با ویژگی های این محصولات آشنا شوید که به شرح زیر هستند:

  • این لوله ها در رنگ های متنوعی تولید می شوند. شما می توانید با توجه به سلیقه خود یکی از این لوله ها را انتخاب کنید و در محیط اطراف خود به کار ببرید. 
  • این لوله ها، اگر از برندهای معتبر بازار باشند، در مقابل رطوبت مقاوم هستند. در نتیجه باد، باران، برف و رطوبت هوا به آنها آسیب نمی رساند. این محصولات معمولا از جنس آلومینیوم تولید می شوند و همین امر سبب شده است که وزن آنها سنگین نباشد. 
  • این لوله ها ارتفاع های متفاوتی دارند و شعاع های نوری مختلفی را پوشش دهید. توصیه می شود قبل از خرید این ویژگی را به دقت بررسی کنید تا بتوانید محصول مورد نیاز خود را سفارش دهید. 

آیا امکان تکان خوردن انواع لوله پایه تو خاکی چراغ حیاطی و چمنی وجود دارد؟

شاید بتوان گفت یکی از پرتکرار ترین سوالاتی که مشاوران الکتروتک در زمان فروش این محصولات با آن رو به رو هستند در این زمینه است که آیا این محصولات ممکن است پس از نصب بر روی زمین تکان بخورند! در همین جا به شما اعلام می کنیم که نگران نباشید. در قسمت انتهایی این لوله ها که بر روی زمین نصب می شود، دو شاخه ( یکی به سمت راست و یکی به سمت چپ) تعبیه شده است و اجازه نمی دهد لوله بر روی زمین تکان خورده یا جا به جا شود. در نتیجه جای هیچ گونه نگرانی نیست و شما به راحتی می توانید این لوله ها را سفارش دهید. 

آیا طول عمر انواع لوله پایه تو خاکی چراغ حیاطی و چمنی بالاست؟

آیا شما تمایل دارید برای مدت زیادی از چراغ هایی که در حیاط و یا باغ ویلای خود نصب می کنید، لذت ببرید. بهتر است بدانید که اگر انواع لوله پایه تو خاکی چراغ حیاطی و چمنی را از برندهای معتبر بازار خریداری کنید، می توانید مطمئن باشید که در ساخت آنها از مواد اولیه با کیفیت استفاده شده است. در نتیجه این محصولات برای سالیان زیادی قابل استفاده هستند و هرگز فرسوده نمی شوند. 

خرید انواع لوله پایه تو خاکی چراغ حیاطی و چمنی

اگر اکنون تصمیم گرفته اید که این محصولات را برای محیط اطراف خود سفارش دهید و فضای بی نظیری را خلق کنید؛ می توانید سفارش خود را در سایت الکتروتک ثبت نمایید. همچنین، اگر به اطلاعات تکمیلی نیاز دارید می توانید از مشاوره های رایگان متخصصان این مرکز بهره مند شوید. مشاوران این مرکز به شما کمک می کنند تا بهترین محصولات را خریداری کنید و از خرید خود رضایت کاملی داشته باشید.


لوله پایه تو خاکی چراغ حیاطی و چمنی

کمی صبر کنید...
ترتیب نمایش:

دسته‌بندی