چراغ دیواری محصولی است که برای تامین روشنایی محیط بر روی دیوار نصب می شود. چراغ دیواری های این صفحه منحصرا برای استفاده در فضاهای باز مثل حیاط ها و سالن های ورودی ساخته شده و گهگاه در سالن های ویلا ها و عمارت های لوکس نیز مورد استفاده قرار می گیرند. این چراغ نور را تا شعاع قابل توجهی تولید می کند و نقش موثری در تامین روشنایی و زیبایی محیط دارد. با توجه به این موضوع که این چراغ ها در محیط قابل رویت هستند، امروزه به طرح و سبک آنها توجه می شود. امروزه این چراغ ها در انواع مدل ها در بازار دسترس هستند و شما می توانید با توجه به دکوراسیون محیط مورد نظر بهترین گزینه را سفارش دهید. 

ویژگی های چراغ دیواری 

بررسی ویژگی های محصول یکی از مهمترین اقداماتی است که تمامی مشتریان قبل از خرید هر کالایی باید انجام دهند. اگر می خواهید برای خرید این چراغ اقدام کنید، باید به موارد زیر توجه داشته باشید:

  • شیشه ای که برای پوشش لامپ به کار رفته است گاها شفاف و گاها مات می باشد. محصولاتی که دارای شیشه کدر و مات هستند باعث کاهش شدت نور می شوند، اما حسن این شیشه ها یکدست شدن نور و جلوگیری نسبی از خیرگی نور است. از سوی دیگر شیشه های شفاف میزان روشنایی به نسبت بیشتری را ایجاد می کنند.
  • بهتر است این چراغ ها در برابر نفوذ آب و رطوبت مقاوم باشد. این ویژگی زمانی اهمیت دارد که قرار است که این محصول در حیاط و یا محیط خارج از ساختمان نصب شود. 
  • وزن این چراغ باید متعادل باشد تا بتواند به خوبی بر روی دیوار نصب شود. 

توجه به این ویژگی ها به شما کمک می کند تا محصول مناسبی را سفارش دهید. 

چراغ دیواری حیاط 

یکی از محیط هایی که به شدت به وجود چنین چراغ هایی نیاز دارد حیاط است. این چراغ ها به خوبی می توانند بر روی دیوار حیاط قرار گیرند و به روشنایی محیط کمک کنند. اگر این چراغ ها در فواصل منظم و بر طبق اصول نصب شوند، برای نور پردازی حیاط فوق العاده هستند. بدنه این چراغ ها در انواع متنوعی از رنگ ها تولید می شود و شما می توانید با توجه به ویژگی های حیاط بهترین گزینه را انتخاب کنید. 

چراغ دیواری عمارات 

هیچ چیز مانند یک چراغ دیواری زیبا نمی تواند به سالن یک ویلای لوکس یا عمارت عمق ببخشد. این چراغ ها به گونه ای طراحی شده اند که می توانند نور را به اندازه کافی تامین کنند و به وسایلی که در محیط قرار دارند جلوه ببخشند. این محصولات به صورت فلزی، چوبی و پلاستیکی تولید می شوند. بهتر است بدانید هر چقدر وزن این چراغ ها سبک تر باشد، راحت تر نصب می شوند و آسیبی به دیوار وارد نمی کنند. 

خرید چراغ دیواری 

بسیاری از افراد به دنبال چراغ دیواری ارزان هستند. در زمان خرید باید به این موضوع توجه داشته باشید، اگر می خواهید محصول مناسب و با کیفیتی را خریداری کنید، باید مبلغ مناسبی را برای اینکار در نظر بگیرید. سایت الکتروتک انواع مختلفی از این محصولات را با مناسب ترین قیمت به شما عرضه می کند. همچنین، این سایت به مشتریانش ضمانت نامه معتبر ارائه می دهد. چراغ دیواری نما و محوطه

کمی صبر کنید...
ترتیب نمایش:

دسته‌بندی