امروزه، نور پردازی به یکی از مواردی تبدیل شده است که مورد توجه تمامی افراد قرار گرفته است. توجه انسان ها به نور پردازی از قرن نوزدهم همزمان با ظهور سبک کلاسیک باروک آغاز گردید. در قرن نوزدهم انسان ها به این موضوع پی بردند که زیباسازی محیط می تواند به فضا عمق ببخشد و بی شک استفاده از چراغ یکی از المان هایی است که در نورپردازی اهمیت دارد. اگر شما باغ ویلایی دارید که می خواهید آن را خاص و منحصر به فرد کنید باید به نورپردازی محیط استخر توجه داشته باشید. 

چراغ پایه دار استخری یکی از محصولاتی است که دقیقا برای همین هدف طراحی شده است. تمامی محصولاتی که در این صفحه مشاهده می کنید از برندهای معتبر بازار هستند و در زمان خرید به شما ضمانت نامه ارائه می شود. در نتیجه شما می توانید محصولات مورد نیاز خود را بدون هیچ گونه نگرانی سفارش دهید و با استفاده از آنها از فضای زیبای استخر خود لذت ببرید. 

ویژگی های چراغ پایه دار استخری 

اکنون که متوجه شده اید این چراغ می تواند به زیبا سازی محیط استخر شما کمک کند، بی شک می خواهید با ویژگی های این محصول آشنا شوید و آنها را سفارش دهید. ویژگی های انواع چراغ پایه دار استخری به شرح زیرند:

  • این محصولات ضد آب هستند و درجه حفاظت آنها با IP نمایش داده می شود. 
  • این محصولات طیف رنگی گسترده ای دارند و شما می توانید رنگ مورد علاقه خود را انتخاب کنید.
  • این محصولات دارای زاویه تابش متفاوتی هستند. 
  • در این چراغ ها از لامپ های LED استفاده شده است و این چراغ ها نور کافی محیط را تامین می کنند. 

چرا باید چراغ پایه دار استخری را خریداری کنیم؟

همانطور که متوجه شده اید شما می توانید با استفاده از این چراغ ها به نور پردازی محیط کمک کنید. اما این موضوع تنها کارکرد این چراغ ها نیست. از فواید این چراغ ها برای استفاده در محیط می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • این چراغ ها نور را به اندازه کافی در محیط تامین می کنند و هرگز به چشم آسیب نمی رسانند. 
  • این چراغ ها باعث می شوند که درختان و گیاهانی که در محیط وجود دارند به چشم بیایند و این موضوع اهمیت بسیار زیادی در زیبایی محیط دارد. 
  • این چراغ ها نمایش عمق آب را افزایش می دهند و باعث می شوند که تا شما لذت بیشتری را از حضور در این فضا ببرید. 

در زمان خرید این محصولات به چه نکاتی توجه کنیم؟

اگر می خواهید انواع چراغ پایه دار استخری را سفارش دهید، باید به موارد زیر توجه داشته باشید: 

  • در زمان خرید به برند انواع چراغ پایه دار استخری توجه داشته باشید. زیرا اگر این این چراغ ها را از برندهای معتبر بازار سفارش دهید، می توانید اطمینان داشته باشید که تمامی استانداردها در ساخت آنها به کار رفته اند. 
  • در زمان خرید ویژگی های فنی این چراغ ها از جمله ولتاژ، درجه حفاظت و توان مصرفی را بررسی کنید. به طور مثال ولتاژ این چراغ ها باید بین 12 تا 24 ولت باشد. 

همچنین، در زمان خرید بهتر است با افراد متخصص مشورت کنید. 

خرید انواع چراغ پایه دار استخری 

اگر می خواهید برای خرید انواع چراغ پایه دار استخری اقدام کنید، می توانید به سایت الکتروتک مراجعه کنید. متخصصانی که در این مرکز فعالیت دارند، مشاوره های تخصصی خرید محصولات روشنایی را به صورت رایگان در اختیار شما قرار می دهند. در نتیجه، شما می توانید محصولاتی را که با نیازهای شما همخوانی دارند سفارش دهید و این موضوع نقش بسیار مهمی در تجربه خرید لذت بخش دارد. همچنین، شما می توانید محصولات مورد نیاز خود را به صورت عمده و تکی خریداری نمایید. 


چراغ پایه دار استخری

کمی صبر کنید...
ترتیب نمایش:

دسته‌بندی