یکی از محصولات ویژه بازار الکتریک که برای نورپردازی و عمق بخشیدن به فضا مورد استفاده قرار می گیرند انواع لامپ LED خطی براکتی هستند. این محصولات دارای طول عمر بالایی هستند و در رده مصرف انرژی A++ قرار می گیرند. این لامپ ها به سادگی قابل نصب هستند و همین موضوع سبب شده است استفاده از آنها مورد توجه مشتریان سخت پسند قرار گیرد. از این محصولات می توان در فضای داخلی محیط های مسکونی، اداری و تجاری استفاده کرد. تمامی محصولاتی که در این پیج مشاهده می کنید دارای ضمانت نامه معتبر هستند. 

ویژگی های لامپ LED خطی براکتی

ویژگی های این محصولات بسیار متنوع است و تمامی مشتریانی که این محصولات را سفارش می دهند از آنها رضایت کاملی دارند. ویژگی های این محصولات به شرح زیر هستند:

  • جنس بدنه این لامپ ها از آلومینیوم است و همین امر سبب شده است مقاومت آنها در برابر زنگ زدگی و رطوبت افزایش پیدا کند. 
  • این لامپ ها جایگزین مناسبی برای لامپ های مهتابی و فلوروسنت قدیمی هستند. 
  • نصب این لامپ ها نیازی به ایجاد حفره ندارد و به سادگی در محیط مورد نظر نصب می شوند. 
  • این محصولات نور را در محیط پخش می کنند و همین امر از خستگی چشم پیشگیری می نماید. 
  • این لامپ ها اشعه مضر مانند اشعه مادون قرمز و ماورا بنفش تولید نمی کنند و در نتیجه استفاده از آنها در محیط برای پوست مضر نیست. 

تمامی ویژگی هایی که در اینجا ذکر شدند از ویژگی های خاص این محصولات هستند وهمین امر آنها را به محصولات ویژه بازار تبدیل کرده است. 

خرید لامپ LED خطی براکتی

اگر شما می خواهید انواع لامپ LED خطی براکتی را تهیه کنید، می توانید به سایت فروش الکتروتک مراجعه کنید. کارشناسان فروش الکتروتک اطلاعات تکمیلی را در مورد این محصولات در اختیار شما قرار می دهند. همچنین، شما می توانید قطعات این محصولات را به صورت جداگانه سفارش دهید.لامپ LED خطی براکتی

کمی صبر کنید...
ترتیب نمایش:

دسته‌بندی