وقتی صحبت از لامپ می شود، بی شک اولین تصویری که به ذهن مان خطور می کند لامپ حبابی است. این محصولات سالیان زیادی است که برای روشنایی محیط مورد استفاده قرار می گیرند و ویژگی های خاص آنها سبب شده است به محصولات پرفروش بازار الکتریک تبدیل شوند. اگر بخواهیم به لامپ های قدیمی حبابی اشاره کنیم، باید بگوییم که این لامپ ها دارای رشته تنگستن هستند که درون یک حباب بدون اکسیژن قرار گرفته اند. اما در لامپ های جدید، روش تولید نور تغییر کرده و از طریق LED نور را تولید می کنند. مزیت اصلیLED  نسبت به رشته تنگستن، میزان مصرف انرژی به شدت پایین تر، روشنایی مشابه، نور یکدست بدون سوسو زدن و کم و زیاد شدن و طول عمر طولانی آن ها اشاره کرد. تمامی لامپ های حبابی موجود در سایت الکتروتک، از نوع LED می باشد.

ویژگی های لامپ حبابی

طول عمر بالا و عدم تولید اشعه های مضر از ویژگی های خاص این محصولات هستند. اما این محصولات دارای ویژگی های متعدد دیگری نیز هستند که در زمان خرید باید به آنها توجه داشته باشید. این ویژگی ها به شرح زیر هستند:

  • این لامپ ها در رنگ نور های متنوعی تولید شده . در محیط استفاده می شوند که همین امر سبب شده است که استفاده از آنها مورد توجه قرار گیرد. این لامپ ها برای استفاده در فضاهای مسکونی و اداری ایده آل هستند. 
  • این لامپ ها نور یکنواختی را تولید می کنند.
  • این لامپ ها به سادگی در محیط نصب می شوند و نصب آنها نیاز به تجهیزات خاصی ندارد.
  • این لامپ ها را می توان در حالت AC و یا DC مورد استفاده قرار داد و این ویژگی اهمیت بسیار زیادی دارد. 

محصولاتی که در این صفحه مشاهده می کنید همگی دارای ضمانت نامه هستند و شما می توانید با اطمینان خاطر محصول مورد نظر خود را سفارش دهید و از آنها در محیط استفاده کنید.

خرید لامپ حبابی

اگر شما می خواهید انواع لامپ حبابی را تهیه کنید، می توانید به سایت فروش الکتروتک مراجعه کنید. کارشناسان فروش الکتروتک اطلاعات تکمیلی را در مورد این محصولات در اختیار شما قرار می دهند. همچنین، شما می توانید قطعات این محصولات را به صورت جداگانه سفارش دهید.لامپ‌ حبابی

کمی صبر کنید...
ترتیب نمایش:

دسته‌بندی