اگر شما جز آن دسته افرادی هستید که می خواهید لامپ زیبا و منحصر به فردی را در محیط مورد استفاده قرار دهید، می توانید از لامپ شمعی استفاده کنید. این لامپ طراحی ویژه ای دارد و استفاده از آن جلوه خاصی را به محیط می بخشد و یکی از مهم ترین کاربرد های آن استفاده در لوستر و چراغ های مطالعه است. یکی دیگر از مواردی که این لامپ ها را به محصولات ویژه بازار تبدیل کرده است مصرف پایین انرژی است. همه سازمان ها و نهادهای بین المللی در مورد مصرف پایین انرژی هشدار می دهند و این موضوع در قرن بیست و یکم اهمیت بسیار زیادی دارد. بهتر است بدانید که این لامپ ها گزینه مناسبی برای لامپ های سنتی و رشته ای هستند. 

ویژگی های لامپ شمعی

همانطور که در بالا به آن اشاره کردیم این لامپ باعث صرفه جویی در انرژی می شود و تقریبا 85 درصد در مصرف برق صرفه جویی می کند. همچنین، این لامپ دارای طول عمر بیش از 25000 ساعت است و این موضوع اهمیت بسیار زیادی دارد. از دیگر ویژگی های این محصولات می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • این لامپ ها با محیط زیست سازگار هستند و در آنها از مواد سمی جیوه، سرب و گازهای شیمیایی استفاده نشده است. 
  • این لامپ ها فاقد پرتوهای فرابنفش و فراسرخ هستند.
  • این لامپ ها بدون لرزش و سو سو هستند.
  • استفاده از این لامپ ها در محیط باعث خستگی چشم نمی شود و این موضوع برای کسانی که می خواهند مطالعه کنند اهمیت بسیار زیادی دارد.
  • این لامپ ها را به سادگی می توان نصب کرد. 
  • این لامپ ها به سرعت روشن می شوند و نیازی به وارم آپ ندارند. 

خرید لامپ شمعی

اگر شما می خواهید انواع لامپ شمعی را تهیه کنید، می توانید به سایت فروش الکتروتک مراجعه کنید. کارشناسان فروش الکتروتک اطلاعات تکمیلی را در مورد این محصولات در اختیار شما قرار می دهند. همچنین، شما می توانید قطعات این محصولات را به صورت جداگانه سفارش دهید.لامپ شمعی

کمی صبر کنید...
ترتیب نمایش:

دسته‌بندی