آیا شما به دنبال لامپ های نوستالژیک و کلاسیک هستید؟ آیا تمایل دارید از لامپ هایی استفاده کنید که ادیسون استفاده می کرد؟ بی شک انتخاب لامپ فیلامنتی بهترین گزینه برای شما خواهد بود! این لامپ ها به لامپ های ادیسونی و رشته ای کربنی معروف هستند و فضایی کلاسیک را برای شما تداعی می کنند. رشته های به کار رفته در این لامپ ها تنگستن هستند و درون محفظه ای بدون اکسیژن یا حاوی نیتروژن و آرگون قرار گرفته اند. محفظه های این لامپ ها به اشکال مختلفی از جمله گرد، کروی، ستاره ای و اشکال دیگر تولید می شوند و همین امر این محصولات را به محصولات ویژه بازار تبدیل کرده است.

ویژگی های لامپ فیلامنتی 

قرن بیست و یکم را می توان قرنی دانست که برای هر سلیقه ای مدلی در بازار موجود است. این محصولات مصرف انرژی کمی دارند و همین موضوع سبب شده است استفاده از این محصولات مورد توجه قرار گیرد. از ویژگی های دیگر این لامپ ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • این لامپ ها به سرعت روشن می شوند و تاخیر در روشنایی ندارند.
  • تنوع این محصولات بالاست.
  • این محصولات گرمای زیادی را در محیط به وجود نمی آورند. 
  • این محصولات سازگار با محیط زیست هستند و در تولید آنها از استانداردهای بین المللی پیروی شده است. 
  • این لامپ ها طول عمر بسیار بالایی دارند. 

بهتر است بدانید بیشتر محصولاتی که در بازار موجود هستند دارای درگاه E27 و E14 هستند. از این لامپ ها می توان به صورت تکی و یا در لوسترها استفاده کرد.

خرید لامپ فیلامنتی

اگر شما می خواهید لامپ فیلامنتی را تهیه کنید، می توانید به سایت فروش الکتروتک مراجعه کنید. کارشناسان فروش الکتروتک اطلاعات تکمیلی را در مورد این محصولات در اختیار شما قرار می دهند. همچنین، شما می توانید قطعات این محصولات را به صورت جداگانه سفارش دهید.
لامپ فیلامنتی

کمی صبر کنید...
ترتیب نمایش:

دسته‌بندی