مصرف پایین انرژی یکی از مواردی است که امروزه در خرید محصولات الکتریک، به ویژه لامپ ها، اهمیت بسیار زیادی دارد. انواع لامپ اشکی از محصولات ویژه بازار هستند که مصرف انرژی در آنها بسیار پایین است و در رده A+ قرار می گیرند. استفاده اصلی این لامپ ها در لوستر هایی است که در آن ها دید مستقیم به لامپ وجود دارد که ظاهر زیبای این محصولات سبب شده است که استفاده از آنها جلوه خاصی را به محیط ببخشد و فضا را لوکس و منحصر به فرد کند. یکی از مواردی که این لامپ ها را به محصولات ویژه بازار تبدیل کرده است نوسانات پایین برق است. در نتیجه، افراد به راحتی می توانند از روشنایی این لامپ ها در محیط بهره ببرند.

ویژگی های لامپ اشکی

در کنار مصرف پایین انرژی، در این لامپ ها حاوی اشعه فرابنفش و مادون قرمز نیستند. از دیگر ویژگی های این لامپ ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • این لامپ ها رنگ واقعی اشیا را نشان می دهند و هرگز باعث تغییر رنگ اشیا نمی شوند. 
  • نور حاصله از این لامپ ثابت است و هرگز این لامپ ها سوسو نمی زنند. 
  • استفاده از این لامپ ها در محیط خستگی چشم را به همراه ندارد ( و شاید بتوان گفت دلیل اصلی آن نور واقعی و عدم سوسو لامپ است)
  • این لامپ ها طول عمر بسیار بالایی دارند و طول عمر آنها تقریبا 25 برابر لامپ های رشته ای است. 
  • این لامپ ها مطابق با استانداردهای محیط زیست تولید می شوند. 

در نتیجه؛ همانطور که مشاهده می کنید، شما می توانید با خرید این لامپ ها محصولات کاملی را به محیط اطراف خود ببرید و از ویژگی های آنها در محیط بهره مند شوید.

خرید لامپ اشکی

اگر شما می خواهید لامپ اشکی را تهیه کنید، می توانید به سایت فروش الکتروتک مراجعه کنید. کارشناسان فروش الکتروتک اطلاعات تکمیلی را در مورد این محصولات در اختیار شما قرار می دهند. همچنین، شما می توانید قطعات این محصولات را به صورت جداگانه سفارش دهید.دسته‌بندی