اگر می خواهید امنیت را در محیط بالا ببرید و تصاویر را ضبط کنید، بی شک به دوربین مدار بسته و دستگاه DVR نیاز دارید. در واقع، باید بدانید که این دستگاه حکم مغز متفکر را برای دوربین مداربسته دارد، دستگاه DVR مخفف Digital Video Recorder است که تمامی تصاویر بدست آمده از دوربین ها به وسیله این دستگاه ذخیره می شوند و با استفاده از آن می توان قابلیت های متفاوتی را بر روی دوربین ها تعریف کرد. به همین دلیل، توجه به قابلیت های این دستگاه یکی از موضوعاتی است که در زمان نصب دوربین مداربسته باید مورد توجه قرار دهید. تمامی محصولاتی که در این صفحه مشاهده می کنید با استفاده از تکنولوژی روز دنیا ساخته شده اند و ویژگی های قابل توجهی دارند. همچنین، در زمان فروش  این محصولات ضمانت نامه معتبر ارائه می گردد و همین امر تضمینی برای کیفیت بالای آنهاست.

ویژگی های  دستگاه DVR

این دستگاه ها به دو صورت Standalone و PCbase به فروش می رسند. مدل اول برای ضبط تصاویر و ارسال دستورات به دوربین مداربسته به وسیله جانبی دیگری نیاز ندارد و با اتصال مستقیم به مانیتور آماده استفاده است، اما مدل دوم نیازمند کامپیوتری است تا به آن متصل شده و از طریق نرم افزار واسط به کنترل دوربین ها و محیط بپردازد. به همین دلیل امروزه استفاده از مدل اول بیش از مدل دوم مورد توجه قرار دارد. این دستگاه با استفاده از سیستم عامل لینوکس کار می کند که بر روی چیپ اصلی دستگاه بارگذاری شده است. 

دستگاه DVR دارای حافظه های متفاوتی است، اما باید بدانید که تمامی آنها برای شما مناسب نیستند. شما باید حافظه دستگاه را با استفاده از دوربین هایی که می خواهید در محل نصب کنید و کیفیت تصاویر ضبط شده انتخاب نمایید. دستگاه هایی که در این صفحه موجود هستند، دارای قابلیت های ویژه ای هستند که از مهمترین آنها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • این دستگاه می تواند به گونه ای تنظیم شود که ورود غیر مجاز را تشخیص دهد.
  • این دستگاه می تواند به گونه ای تنظیم شود که قسمتی از تصاویر ضبط شده را قفل کند.
  • این دستگاه می تواند اشیا را در محیط تشخیص دهد.

خرید دستگاه DVR

همانطور که متوجه شده اید خرید دستگاه DVR یک کار بسیار تخصصی است و توصیه می شود قبل از خرید با افراد متخصص در این زمینه مشورت کنید. اگر می خواهید خرید این دستگاه را از یک مرکز معتبر تجربه کنید، می توانید این خرید را از طریق سایت الکتروتک انجام دهید. همچنین، بهتر است بدانید مشاوران این مرکز نکات مهم را قبل از خرید این دستگاه به طور رایگان در اختیار شما قرار می دهند. 
دستگاه های DVR

کمی صبر کنید...
ترتیب نمایش:

دسته‌بندی