کلید و پریز مدل دیپلمات آسیا یکی از محصولات ویژه برندآسیا الکتریک به شمار می روند و تا به حال در بسیاری از پروژه ها مورد استفاده قرار گرفته اند. یکی از دلایل این امر طراحی منحصر به فرد این محصولات است. این محصولات ظاهر بسیار ساده و در عین حال خاصی دارند و همین امر سبب شده است که بتوانند قدرت را در کنار سادگی تداعی کنند. کارشناسان و طراحان داخلی بر این عقیده هستند کسانی که به دنبال بازآفرینی محیطی شکوهمند و کلاسیک هستند می توانند از محصولات مدل دیپلمات استفاده کنند. 

ویژگی کلید و پریز مدل دیپلمات آسیا

این کلید و پریز ها در کنار ظاهر خاص، ویژگی های متعدد دیگری نیز دارند که آنها را در بازار الکتریک برجسته کرده است. شاید بتوان گفت «کیفیت» مهمترین مسئله ای است که سبب شده است آنها به محصولات پرطرفدار بازار تبدیل شوند. محصولات مدل دیپلمات کیفیت بالایی دارند و به طور متوسط 5 سال می توانند مورد استفاده قرار گیرند. همچنین در هنگام فروش این محصولات ضمانت نامه ای ارائه می شود و همین امر گواهی بر کیفیت بالای آنهاست. در این محصولات قاب، دکمه و مکانیزم جدا هستند. این قطعات در محیط مورد نظر سوار می شوند و سپس نصب می گردند. رنگ این محصولات سفید است، به همین دلیل از این محصولات می توان تقریبا در هر فضایی استفاده کرد.  

کلید و پریز سفید رنگ برای طراحی مینیمال

رنگ سفید رنگی است که می تواند محیط اطراف خود را تحت تاثیر قرار دهد. سفید در کنار هر چیزی که قرار می گیرد به آن عمق می بخشد و همین امر سبب شده است که طراحان داخلی از این رنگ در طراحی های خود استفاده کنند. کارشناسان و طراحان داخلی بر این عقیده هستند یکی از محیط هایی که کلید و پریز سفید رنگ طرح دیپلمات باید مورد استفاده قرار گیرد، محیط هایی است که به سبک مینیمال چیده شده اند. اگر شما جز آن دسته افرادی هستید که به سبک مینیمال علاقه مند هستید، باید استفاده از محصولات مدل دیپلمات را مورد توجه قرار دهید!

خرید کلید و پریز مدل دیپلمات آسیا

اگر شما می خواهید محصولات مدل دیپلمات آسیا را تهیه می کنید، می توانید به سایت فروش الکتروتک مراجعه کنید. کارشناسان فروش الکتروتک اطلاعات تکمیلی را در مورد این محصولات در اختیار شما قرار می دهند. 

برای مشاهده مستقیم محصولات مشابه الماس کلیک کنید.

برای مشاهده مستقیم محصولات مشابه استیل کلیک کنید.

برای مشاهده مستقیم محصولات مشابه استار سفید کلیک کنید.مدل دیپلمات آسیا

کمی صبر کنید...
ترتیب نمایش:

دسته‌بندی