وقتی نام الماس را در کنار کلید و پریز مدل الماس لوکس آسیا می شنویم، ناخودآگاه محصولاتی با ظاهری شکوهمند به ذهن مان خطور می کند و به راستی این ظاهر برازنده محصولات الماس لوکس است. همچنین، واژه لوکس که در کنار الماس قرار گرفته است، نشان می دهند که این محصولات به زیبایی طراحی شده اند و با قرار گرفتن در محیط فضایی خاص و منحصر به فرد را تداعی می کنند. قاب این محصولات دارای طرح های برجسته ای هستند و در رنگ های متنوع در اختیار کسانی قرار می گیرند که به زیبایی محیط اطراف خود اهمیت می دهند!

ویژگی کلید و پریز مدل الماس لوکس آسیا

کلیدو پریز های مدل الماس لوکس دو تکه هستند و به صورت مکانیزم ( قسمتی که درون دیوار قرار داده می شود) و قاب به فروش می رسند. کیفیت این محصولات بسیار بالاست و جنس بدنه آن ABS است. این محصولات به سادگی بر روی دیوار نصب می شوند. تمامی این امور سبب شده اند که خریداران خوش سلیقه برای تهیه کلید و پریز مورد نیاز خود محصولات مدل الماس لوکس را انتخاب کنند. 

رنگ بندی کلید و پریز مدل الماس لوکس آسیا

تنوع رنگ یکی از ویژگی های مهم محصولات مدل الماس لوکس است. این محصولات در رنگ های زیر به بازار عرضه می شوند:

  • مدل الماس طرح لوکس مشکی
  • مدل الماس طرح لوکس متال قهوه ای 
  • مدل الماس طرح لوکس طلایی 
  • مدل الماس طرح لوکس بژ 
  • مدل الماس طرح مشکی متال 

خرید محصولات مدل الماس لوکس آسیا

اگر شما می خواهید محصولات مدل الماس لوکس آسیا را تهیه کنید، می توانید به سایت فروش الکتروتک مراجعه کنید. کارشناسان فروش الکتروتک اطلاعات تکمیلی را در مورد این محصولات در اختیار شما قرار می دهند. همچنین، شما می توانید قطعات این محصولات را به صورت جداگانه سفارش دهید.

برای مشاهده مستقیم محصولات مشابه الماس کلیک کنید.مدل الماس لوکس آسیا

کمی صبر کنید...
ترتیب نمایش:

دسته‌بندی