انواع کلید و پریز مدل رز روکار آسیا محصولاتی سفید رنگ با کیفیت بالا هستند. رنگ سفید یکی از رنگهای پرطرفدار بازار الکتریک است. زیرا این رنگ با تمامی دکوراسیون ها همخوانی دارد و از آن در تمامی فضاها می توان استفاده کرد. ظاهر کلید و پریز مدل رز روکار مشابه کلیدهای طرح های مینمال است. همین امور سبب شده اند که مشتریان به خرید محصولات مدل رز روکار توجه داشته باشند. 

ویژگی های کلید و پریز مدل رز روکار آسیا

شاید بتوان گفت کیفیت اولین و مهمترین موضوعی است که سبب شده است تمامی محصولات برند آسیا الکتریک به محصولات ویژه بازار تبدیل شوند. در ساخت بدنه این کلید و پریزها از متریال ABS استفاده شده است. این متریال در برابر ضربه مقاوم است و هرگز شفافیت خود را از دست نمی دهد. یکی دیگر از ویژگی های مهم این محصولات قیمت مناسب آنهاست. در نتیجه، شما با یک بودجه مناسب می توانید این محصولات را خریدارای کنید. مکانیزم و قاب و رویه این کلید و پریزها جدا هستند و شما می توانید این محصولات را به طور جداگانه خریداری کنید.

انواع محصولات کلید و پریز مدل رز روکار آسیا

تنوع یکی از مهمترین مواردی است که در خرید کلید و پریز مورد توجه خریداران قرار دارد و این چیزی است که در محصولات مدل رز روکار آسیا شاهد آن هستیم. تنوع محصولات این مدل سبب شده است مشتریان به مجموعه متنوعی دسترسی داشته باشند. این محصولات به شرح زیر هستند:

  • کلید کولر 
  • دیمر 
  • پریز تلفن دو منظوره 
  • پریز آنتن 
  • شاسی راه پله
  • پریز برق 

خرید کلید و پریز مدل رز روکار آسیا

اگر شما می خواهید کلید و پریز مدل رز روکار آسیا را تهیه کنید، می توانید به سایت فروش الکتروتک مراجعه کنید. کارشناسان فروش الکتروتک اطلاعات تکمیلی را در مورد این محصولات در اختیار شما قرار می دهند. همچنین، شما می توانید قطعات این محصولات را به صورت جداگانه سفارش دهید.

برای مشاهده مستقیم مدل مشابه مدل لادن بارانی کلیک کنید.مدل رز روکار آسیا

کمی صبر کنید...
ترتیب نمایش:

دسته‌بندی