انواع کلید و پریز مدل سیلور آسیا یکی از محصولات پرطرفدارا بازار به شمار می روند. این محصولات کیفیت بسیار بالایی دارند و جنس بدنه آنها از ABS است. این متریال سبب شده است که این محصولات در برابر تغییرات دما مقاوم باشند و گذر زمان جنس این محصولات را کدر وتیره نکند. در نتیجه، شما با نصب این محصولات در محیط اطراف خود می توانید مطمئن باشید که این محصولات همیشه زیبا و درخشان باقی خواهند ماند!

ویژگی های کلید و پریز مدل سیلور سفید و بژ آسیا

کیفیت مهمترین اصلی است که این محصولات را در بازار برجسته کرده است. در کنار کیفیت موارد دیگری نیز وجود دارند که سبب شده اند این محصولات مورد توجه باشند. این محصولات دارای گارانتی 5 ساله هستند و همین امر تضمینی بر ماندگاری و دوام بالای آنهاست. تمامی کلید و پریز مدل سیلور دو تکه هستند، یعنی مکانیزم و قاب جداست. در نتیجه، به طور مثال اگر قاب کلید و پریز آسیب ببیند نیاز به تعویض کل محصول نیست و این به معنای صرفه جویی در منابع مالی شماست!

ظاهر خاص کلید و پریز مدل سیلور سفید و بژ آسیا

شاید کمتر کسی به این موضوع توجه داشته باشد که کلید و پریز می توانند بر زیبایی محیط اثر بگذارند. اما بهتر است بدانید که امروزه طراحان داخلی کلید و پریز را المانی مهم در تزیین فضا می دانند. کلید و پریز مدل سیلور آسیا در دو رنگ سفید و بژ در دسترس هستند. همچنین، نواری نقره ای رنگ در قاب این محصولات به کار رفته است که سبب شده است رنگ سفید و بژ آن بیشتر به چشم بیاید. 

خرید کلید و پریز مدل سیلور سفید و بژ آسیا

اگر شما می خواهید کلید و پریز مدل سیلور سفید و بژ آسیا را تهیه کنید، می توانید به سایت فروش الکتروتک مراجعه کنید. کارشناسان فروش الکتروتک اطلاعات تکمیلی را در مورد این محصولات در اختیار شما قرار می دهند. همچنین، شما می توانید قطعات این محصولات را به صورت جداگانه سفارش دهید.

برای مشاهده مستقیم محصولات مشابه آمیتیس سفید و بژ دودی کلیک کنید.
مدل سیلور سفید و بژ آسیا

کمی صبر کنید...
ترتیب نمایش:

دسته‌بندی