کلید و پریز مدل پارسه آسیا یکی از متنوع ترین محصولات برند آسیا الکتریک به شمار می روند. این محصولات در چهار رنگ سفید، بژ، آبی و قرمز تولید می شوند و همین امر سبب شده است افرادی که به دکوراسیون و دیزاین محیط اطراف خود اهمیت می دهند به سوی خرید محصولات مدل پارسه جذب شوند. این محصولات کیفیت بسیار بالایی دارند و می توانند مدت زیادی بدون هیچ گونه آسیبی مورد استفاده قرار گیرند. تمامی این ویژگی ها محصولات مدل پارسه را به محصولات پر فروش بازار الکتریک تبدیل کرده است!

ساختار کلید و پریز مدل پارسه آسیا

کلید و پریز مدل پارسه دارای ساختار دو تکه هستند و مکانیزم آنها از قاب جداست. همین امر سبب می شود که این محصولات مقرون به صرفه باشند. شما می توانید قاب این محصولات را بر اساس دکوراسیون داخلی محل خود از بین رنگهای متنوع مدل پارسه انتخاب کنید. نصب این محصولات بسیار ساده است و نیاز به تجهیزات خاصی دارد. از ویژگی های دیگر محصولات مدل پارسه می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • کیفیت بالا 
  • جنس بدنه ABS
  • گارانتی 5 ساله 

این محصولات خطر برق گرفتگی را به میزان زیادی کاهش می دهند و این ویژگی سبب ایجاد حس امنیت در محیط اطراف می شود. شما با استفاده از محصولات مدل پارسه می توانید زیبایی، کیفیت و امنیت را به محیط زندگی و یا کار خود ببرید.

خرید کلید و پریز مدل پارسه آسیا

اگر شما می خواهید محصولات مدل پارسه سفید، بژ، آبی و یا قرمز آسیا را تهیه می کنید، می توانید به سایت فروش الکتروتک مراجعه کنید. کارشناسان فروش الکتروتک اطلاعات تکمیلی را در مورد این محصولات در اختیار شما قرار می دهند. همچنین، شما می توانید قطعات این محصولات را به صورت جداگانه سفارش دهید. 

برای مشاهده مستقیم محصولات مشابه پدیده کلیک کنید.


مدل پارسه سفید، بژ، آبی، قرمز آسیا

کمی صبر کنید...
ترتیب نمایش:

دسته‌بندی