انواع کلید و پریز مدل آمیتیس از محصولات ویژه و خاص بازار الکتریک به شمار می روند که به دلیل ویژگی های منحصر به فردشان بسیاری از خریداران را به سمت خود جذب می کنند. «آمیتیس» نام سنگی بنفش رنگ و شفاف است که انرژی های منفی را از محیط دور می کند و حس آرامش را در فضا به وجود می آورد. این نام برازنده محصولات مدل آمیتس آسیا است. زیرا وجود این محصولات در محیط زیبایی بصری خاصی را به وجود می آورد و چشم ها را نوازش می دهد. 

ویژگی های کلید و پریز مدل آمیتیس سفید و بژ دودی آسیا

همانطور که از نام «محصولات کلید و پریز مدل آمیتیس سفید، بژ دودی آسیا » مشخص است این محصولات در سه رنگ سفید، بژ و دودی به بازار عرضه می شوند. یکی از ویژگی های مهم این محصولات قابلیت ترنسپرنت بودن و شفافیت آنهاست. از ویژگی های دیگر این محصولات می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • قاب و رویه جداگانه 
  • مکانیزم جداگانه 
  • کیفیت بالا 
  • طول عمر بالا
  • جنس بدنه ABS

کلید و پریز آمتیس قابل استفاده در دکوراسیون های مختلف!

همانطور که می دانید این محصولات رنگ های متنوعی دارند و همین امر سبب شده است که به راحتی در مدل های مختلف دکوراسیون و طراحی داخلی به کار برده شوند. رنگ بژ با طیف وسیعی از رنگ ها مانند مشکی، سفید، زرد، زمردی، آبی و قهوه ای همخوانی دارد و از کلید و پریز به رنگ بژ می توان در دکوراسیون کلاسیک و مدرن استفاده کرد. همچنین، رنگ دودی با رنگهایی نظیر قرمز، بنفش، صورتی و آبی ترکیب می شود و محصولی مناسب برای دکوراسیون مدرن است. 

خرید کلید و پریز مدل آمیتیس سفید و بژ دودی آسیا

اگر شما می خواهید کلید و پریز مدل آمیتیس سفید و بژ دودی آسیا را تهیه کنید، می توانید به سایت فروش الکتروتک مراجعه کنید. کارشناسان فروش الکتروتک اطلاعات تکمیلی را در مورد این محصولات در اختیار شما قرار می دهند. همچنین، شما می توانید قطعات این محصولات را به صورت جداگانه سفارش دهید.

برای مشاهده مستقیم محصولات مشابه سیلور سفید و بژ کلیک کنید.


مدل آمیتیس سفید و بژ دودی آسیا

کمی صبر کنید...
ترتیب نمایش:

دسته‌بندی