کلید و پریز مدل استار آسیامحصولاتی ویژه با رنگ سفید هستند که خریداران زیادی را به سوی خود جذب می کنند. «استار» کلمه ای انگلیسی است که در زبان فارسی به معنای «ستاره» است. ستاره نمادی از هدایت و نگهبانی از قدرت است. تمامی این ویژگی ها در محصولات مدل استار سفید یافت می شوند و همین امر زیبایی و جذابیت این محصولات را در بازار الکتریک افزایش داده است. 

ویژگی های کلید و پریز مدل استار آسیا

این محصولات ( همانند اغلب محصولات آسیا) دو تکه هستند و مکانیزم و رویه آنها از یکدیگر جدا می شوند. خرید این محصولات مقرون به صرفه است. زیرا در صورت خراب شدن مکانیزم و رویه نیاز به تعویض کل محصول نیست و شما می توانید بخشی از محصول را که آسیب دیده است تعویض کنید. از ویژگی های دیگر این محصولات می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • جنس ABS
  • نصب ساده 
  • طول عمر بالا 
  • 5 سال گارانتی 

رنگ سفید، رنگی مناسب برای تمامی محیط ها!

کارشناسان و طراحان دکوراسیون داخلی بر این عقیده هستند که رنگ سفید یکی از رنگ هایی است که در تمامی محیط ها می تواند مورد استفاده قرار گیرد. وقتی از رنگ سفید در فضا استفاده می شود، محیط دلبازتر به نظر می رسد و همین موضوع نقش موثری در زیبایی بصری دارد. انواع کلید و پریز مدل استار سفید می توانند در تمامی فضاها اعم از فضای خانه، محل کار و هتل ها استفاده شوند و به زیبایی یک ستاره بدرخشند. 

خرید کلید و پریز مدل استار سفید آسیا

اگر شما می خواهید کلید و پریز مدل استار سفید آسیا را تهیه کنید، می توانید به سایت فروش الکتروتک مراجعه کنید. کارشناسان فروش الکتروتک اطلاعات تکمیلی را در مورد این محصولات در اختیار شما قرار می دهند. همچنین، شما می توانید قطعات این محصولات را به صورت جداگانه سفارش دهید.

برای مشاهده مستقیم محصولات مشابه دیپلمات کلیک کنید.

برای مشاهده مستقیم محصولات مشابه استیل کلیک کنید.

برای مشاهده مستقیم محصولات مشابه الماس کلیک کنید.مدل استار سفید آسیا

کمی صبر کنید...
ترتیب نمایش:

دسته‌بندی