انواع کلید و پریز مدل سیلور طرح چوب آسیا از محصولات ویژه بازار الکتریک به شمار می روند. این محصولات دارای طرح خاصی هستند و همین امر سبب شده است که مشتریان به طرح چوب این مدل توجه داشته باشند. این محصولات رنگ قهوه ای روشن دارند و طرح چوب درختان به خوبی در آنها نمایان است. همچنین، سطح روی قاب با نوار نقره ای پوشیده شده است و این نوار به این محصولات عمق بخشیده است. کلید و پریزهای مدل سیلور آسیا کیفیت بسیار بالایی دارند. ترکیب زیبایی و کیفیت در این محصولات سبب شده است بسیاری از مشتریان کلید و پریز مدل سیلور را گزینه اول و آخر خود در خرید محصولات الکتریک بدانند. 

کیفیت، مهمترین ویژگی کلید و پریز مدل سیلور طرح چوب آسیا

خریداران هوشمند قرن بیست و یکم به ویژگی های متعددی توجه دارند تا برای خرید محصولی تصمیم گیری کنند. کیفیت مهمترین مسئله ای است که خریداران در نظر می گیرند. با توجه به این موضوع که برق در کلید و پریز جریان دارد، اگر جنس خوبی نداشته باشد خطر آتش سوزی بالا می رود و این امر می تواند برای محیط اطراف تهدید آمیز باشد. انواع کلید و پریز مدل سیلور آسیا دارای کیفیت بالایی هستند. از دیگر ویژگی های این محصولات می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • جنس بدنه از ABS
  • مکانیزم و قاب جدا 
  • دوام بالا 

کلید و پریزهای مدل سیلور دارای گارانتی 5 ساله هستند. همچنین، قیمت این محصولات مقرون به صرفه است. تمامی این ویژگی ها سبب شده اند که کلید و پریزهای مدل سیلورطرح چوب به محصولات خاص بازار تبدیل شوند. 

خرید کلید و پریز مدل سیلور طرح چوب آسیا

اگر شما می خواهید کلید و پریز مدل سیلور طرح چوب آسیا را تهیه کنید، می توانید به سایت فروش الکتروتک مراجعه کنید. کارشناسان فروش الکتروتک اطلاعات تکمیلی را در مورد این محصولات در اختیار شما قرار می دهند. همچنین، شما می توانید قطعات این محصولات را به صورت جداگانه سفارش دهید.
مدل سیلور طرح چوب آسیا

کمی صبر کنید...
ترتیب نمایش:

دسته‌بندی