انواع کلید و پریز «مدل بارانی و روکار فردان» از محصولاتی هستند که با ویژگی های خاصی که دارند توانسته اند به محصولاتی پر طرفدار در بازار الکتریک تبدیل شوند. فردان الکتریک برندی معتبر است و به کیفیت محصولاتش اهمیت زیادی می دهد. تمامی محصولات فردان دارای ضمانت نامه هستند و این موضوع تاییدی بر کیفیت بالای این محصولات است. انواع کلید و پریز مدل بارانی در رنگ سفید به بازار عرضه می شوند و از آنها می توان در محیط های اداری و یا صنعتی استفاده کرد.

ویژگی های کلید پریز مدل بارانی و روکار فردان

کیفیت مهمترین دلیلی است که مشتریان هوشمند قرن بیست و یکم را به سمت خود می کشاند و این چیزی است که به خوبی در محصولات برند فردان به چشم می خورد. جنس این محصولات از پلی آمید است. پلی امید یکی از مواد پلیمری است که مقاومت بسیار بالایی در برابر ضربه و فشار دارد و این موضوع می تواند در محیط های صنعتی مهم باشد. همچنین، این متریال هرگز گرد و غبار را جذب نمی کند، در نتیجه استفاده از آن در محیط خطر آلودگی را به همراه ندارد. پلی آمید در برابر جریان الکتریسته عایق است و ضریب امنیت آن برای استفاده در محیط های مختلف از جمله محیط های صنعتی بالاست. 

برخی از کلید و پریزهایمدل بارانی روکار دارای درپوش هستند و برخی از آنها درپوش ندارند. در نتیجه، پیشنهاد می شود در محیط هایی که رطوبت زیاد است از مدل درپوش دار استفاده شود. همچنین، در ساخت این کلید و پریزها از هسته پلی آمید و یا هسته سرامیکی استفاده شده است و ضریب امنیت هر دو بسیار بالاست. بنابراین، شما می توانید با توجه به بودجه و نیازمندی های خود بهترین گزینه را انتخاب کنید. 

خرید کلید و پریز مدل بارانی و روکار فردان

اگر شما می خواهید انواع کلید و پریز مدل بارانی و روکار فردان را تهیه کنید، می توانید به سایت فروش الکتروتک مراجعه کنید. کارشناسان فروش الکتروتک اطلاعات تکمیلی را در مورد این محصولات در اختیار شما قرار می دهند. همچنین، شما می توانید قطعات این محصولات را به صورت جداگانه سفارش دهید.

 


دسته‌بندی