انواع کلید و پریزهای مدل برلیان آرکا از محصولات ویژه ای هستند که توانسته اند با ظاهر شیک و منحصر به فرد خود به محصولات مهمی در بازار الکتریک تبدیل شوند. تنوع رنگی این محصولات بسیار بالاست و همین امر سبب شده است مشتریان در زمان خرید قدرت انتخاب بالایی داشته باشند. از طرفی دیگر، تنوع رنگی بالا به این محصولات این قابلیت را بخشیده است تا با تمامی دکوراسیون ها، از دکوراسیون کلاسیک تا دکوراسیون مدرن، همخوانی داشته باشند. در طراحی این کلید و پریزها ظرافت و دقت به اوج خود رسیده است و مانند تابلو هنری بر روی دیوار می درخشند. بنابراین، مشتریان سخت پسند با خرید این محصولات می توانند حسن سلیقه خود را به رخ دیگران بکشند. 

ویژگی های کلید و پریزهای مدل برلیان آرکا

در کنار تنوع بالا، ویژگی های دیگر نیز وجود دارند که این محصولات را به محصولات خاص بازار الکتریک تبدیل کرده اند. کیفیت یکی از مهمترین ویژگی های تمامی محصولات برند فضل الکتریک از جمله کلید و پریزهای سری برلیان به شمار می رود. این کلید و پریزها در برابر ضربه و فشار مقاوم هستند و همین موضوع سبب شده است که مشتریان بدون نگرانی این محصولات را برای استفاده در محیط اطراف خود سفارش دهند. 

این کلید و پریزها در برابر جریان الکتریسته مقاوم هستند و هرگز جریان الکتریسته را به سطح رویه کلید و پریز انتقال نمی دهند. در نتیجه می توان گفت ضریب امنیت آنها بالاست و این موضوع بسیار مهمی در خرید محصولات الکتریک است. با توجه به این ویژگی ها از این کلید و پریزها می توان در محیط های مسکونی، اداری، هتل ها و مسافرخانه ها استفاده کرد.

خرید کلید و پریزهای مدل برلیان آرکا

اگر شما می خواهید کلید و پریزهای مدل برلیان آرکا را تهیه کنید، می توانید به سایت فروش الکتروتک مراجعه کنید. کارشناسان فروش الکتروتک اطلاعات تکمیلی را در مورد این محصولات در اختیار شما قرار می دهند. همچنین، شما می توانید قطعات این محصولات را به صورت جداگانه سفارش دهید.


برای مشاهده مستقیم مدل مشابه برلیان فلورا اینجا کلیک کنید.

برای مشاهده مستقیم مدل مشابه برلیان پارما اینجا کلیک کنید.

برای مشاهده مستقیم مدل مشابه برلیان پارما s اینجا کلیک کنید.

برای مشاهده مستقیم مدل مشابه برلیان ارس اینجا کلیک کنید.دسته‌بندی