انواع مکانیزم مدل برلیان از محصولات ویژه برند فضل الکتریک هستند که برای کلید و پریزهای مدل برلیان تولید می شوند. این محصولات کیفیت بالایی دارند و در صورت خراب شدن به راحتی می توانید مکانیزم کلید و پریز را عوض کنید و نیازی به تعویض کل کلید و پریز نیست. موادی که در ساخت این مکانیزم ها به کار رفته اند کیفیت بسیار بالایی دارند و همین امر این محصولات را به محصولات ویژه بازار تبدیل کرده است. در زمان فروش این محصولات ضمانت نامه معتبر ارائه می شود و همین موضوع تاییدی بر کیفیت بالای این محصولات است. 

ویژگی های انواع مکانیزم مدل برلیان 

بسیاری از افراد با دیدن نام برند «فضل الکتریک» بر روی محصولات الکتریک به سرعت به آن محصولات اعتماد می کنند. دلیل اصلی آن، توجهات ویژه این برند برای تولید محصولات الکتریک است. این برند در تلاش است با توجه به استانداردهای روز دنیا محصولاتی با کیفیت بالا را به بازار عرضه کند. ویژگی های این مکانیزم ها به شرح زیرند:

  • نصب ساده 
  • طول عمر بالا 

وقتی می خواهید برای خرید کلید و پریز اقدام کنید، بهتر است محصولاتی را سفارش دهید که صفحه، قاب و مکانیزم ها از یکدیگر جدا هستند. ممکن است این محصولات کمی قیمت بالایی داشته باشند، اما مزیت اصلی این کلید و پریزها این است که در صورت خراب شدن بخشی از آنها ( به طور مثال اگر قاب بشکند و یا مکانیزم خراب شود) نیاز به تعویض کل کلید و پریز نیست و این امر می تواند مقرون به صرفه باشد. 

خرید مکانیزم مدل برلیان

اگر شما می خواهید انواع مکانیزم مدل برلیان را تهیه کنید، می توانید به سایت فروش الکتروتک مراجعه کنید. کارشناسان فروش الکتروتک اطلاعات تکمیلی را در مورد این محصولات در اختیار شما قرار می دهند. همچنین، شما می توانید قطعات این محصولات را به صورت جداگانه سفارش دهید.
مکانیزم مدل برلیان

کمی صبر کنید...
موردی برای نمایش وجود ندارد.
ترتیب نمایش:

دسته‌بندی