کلید و پریزهای مدل برلیان فلورا یکی از محصولات ویژه برند فضل الکتریک هستند که توانسته اند با ظاهر زیبای خود تحول خاصی را در محیط به وجود بیاورند. این محصولات رنگ تیره ای دارند و وقتی روی دیوار قرار می گیرند، چشمان هر بیننده ای را به سوی خود جلب کنند. به همین دلیل مشتریان سخت پسند برای انتخاب کلید و پریز مورد نظر خود به این مدل اعتماد می کنند. 

ویژگی های کلید و پریزهای مدل برلیان فلورا

باید بدانید که تنوع این محصولات بسیار بالاست و همین امر سبب شده است مشتریان در هنگام خرید به پکیج کاملی دسترسی داشته باشند. متریالی که در ساخت این کلید و پریزها به کار رفته است آنها را به محصولاتی مقاوم در برابر ضربه و فشار تبدیل کرده است. در نتیجه، اگر در محیط شما کودکان زندگی می کنند و یا رفت و آمد در محیط زیاد است، باید اطمینان داشته باشید که این محصولات هرگز شکسته نمی شوند. با اینکه این محصولات تیره هستند، اما گردو غبار را به خود نمی گیرند و این موضوع در این کلید و پریزها اهمیت زیادی دارند. از دیگر ویژگی های این محصولات می توان به طول عمر بالا و ضریب امنیت بالا اشاره کرد. 

این محصولات در چه محیط هایی مورد استفاده قرار می گیرند؟

شاید بتوان گفت یکی از سوالات پرتکرار مشتریان این است که این کلید و پریزها در چه محیط هایی مورد استفاده قرار می گیرند! بهتر است بدانید این محصولات به دلیل ظاهر ویژه ای که دارند بیشتر مناسب محیط هایی هستند که افراد می خواهند جلوه و شکوه خاصی داشته باشند. فضاهایی که استفاده از این محصولات پیشنهاد می شود به شرح زیرند:

  • محیط های مسکونی
  • محیط های ادرای
  • هتل ها و مسافر خانه ها 

خرید کلید و پریزهای مدل برلیان فلورا

اگر شما می خواهید کلید و پریزهای مدل برلیان فلورا را تهیه کنید، می توانید به سایت فروش الکتروتک مراجعه کنید. کارشناسان فروش الکتروتک اطلاعات تکمیلی را در مورد این محصولات در اختیار شما قرار می دهند. همچنین، شما می توانید قطعات این محصولات را به صورت جداگانه سفارش دهید.

برای مشاهده مستقیم مدل مشابه برلیان پارما اینجا کلیک کنید.

برای مشاهده مستقیم مدل مشابه برلیان پارما s اینجا کلیک کنید.

برای مشاهده مستقیم مدل مشابه برلیان آرکا اینجا کلیک کنید.

برای مشاهده مستقیم مدل مشابه ارس اینجا کلیک کنید.


دسته‌بندی