مدل های ماژولار

مدل های ماژولار فضل الکتریک محصولات ویژه بازار الکتریک هستند که در خانه های بزرگ و یا هتل ها مورد استفاده قرار می گیرند. این محصولات کیفیت رضایت بخشی دارند و همین امر سبب شده است استفاده از آنها در پروژه های بزرگ مورد توجه قرار گیرد. ویژگی اصلی این محصولات قابلیت کنترل تمامی کلید و پریزهایی است که در محیط به کار برده می شوند ( البته در زمان نصب این محصولات باید سیم کشی به درستی صورت گیرد). طراحی این محصولات بسیار خاص و منحصر به فرد است و وقتی بر روی دیوار نصب می شوند ظاهری زیبا در محیط به وجود می آورند. این موضوع به طور ویژه در هتل ها که می خواهند فضا را برای مهمان های خود مهیا سازند اهمیت زیادی دارد. 

ویژگی های مدل های ماژولار فضل الکتریک

وقتی می خواهید این محصولات را سفارش دهید، باید به این نکات توجه داشته باشید که در هنگام نصب این محصولات حتما باید از قوطی های کلید و مکانیزم های مخصوص مدل های ماژولار استفاده کنید چراکه این محصولات با قوطی کلید و پریز و مکانیزم اختصاصی خود طراحی و عرضه می شوند. این محصولات تنوع رنگی بالایی دارند و در طیف رنگی کرم، نقره ای، بژ و زرشکی تولید می شوند. همچنین، این محصولات طول عمر بسیار بالایی دارند و همین موضوع سبب شده است مشتریان برای خرید مدل های ماژولار اقدام کنند. مدل های ماژولار شامل محصولات گسترده ای می شوند که به شرح زیر هستند:

  • ماژول M1، M2 و M3
  • قاب های M2، M3، M6، M7، M2*2،   M2*3
  • قوطی توکار 

خرید مدل های ماژولار فضل الکتریک

اگر شما می خواهید مدل های ماژولار فضل الکتریک را تهیه کنید، می توانید به سایت فروش الکتروتک مراجعه کنید. کارشناسان فروش الکتروتک اطلاعات تکمیلی را در مورد این محصولات در اختیار شما قرار می دهند. همچنین، شما می توانید قطعات این محصولات را به صورت جداگانه سفارش دهید.