کلید و پریزهای مدل تیتانیوم روکار فضل الکتریک کیفیت بسیار بالایی دارند و در ساخت آنها از متریال ABS استفاده شده است. متریال ABS یک پلیمر شیمیایی است که مقاومت بسیار بالایی در برابر ضربه و فشار دارد و ضریب امنیت آن بسیار بالاست. این موارد سبب شده اند که این کلید و پریزها محصولاتی ایمن باشند و شما بتوانید با خیالی آسوده این محصولات را سفارش دهید. از این کلید و پریزها می توان در محیط های مختلف مسکونی و صنعتی استفاده کرد. 

ویژگی های کلید و پریزهای مدل تینانیوم روکار

همانطور که در بالا به آن اشاره کردیم، این محصولات کیفیت بسیار بالایی دارند. در کنار کیفیت بالا، این محصولات ویژگی های دیگری نیز دارند که آنها را به محصولات ویژه بازار الکتریک تبدیل کرده است. طراحی این کلید و پریزها بسیار ظریف و دقیق است و همین امر زیبایی منحصر به فردی را به آنها بخشیده است. رنگ سفید این محصولات سبب شده است که این کلید و پریزها در تمامی محیط ها قابل استفاده باشند.

 این محصولات گرد و غبار را به خود نمی گیرند و ظاهری تیره و کدر پیدا نمی کنند. این موضوع با توجه به این موضوع که این کلید و پریزها رنگ سفیدی دارند اهمیت بسیار زیادی دارد. نصب این محصولات بسیار ساده است و شما به راحتی می توانید از پس اینکار بر بیاید. یکی دیگر از ویژگی هایی که سبب شده است این کلید و پریزها مورد توجه قرار گیرند طول عمر بالای آنهاست و در هنگام خرید ضمانت نامه ای به مشتریان ارائه می شود.

خرید کلید و پریزهای مدل تیتانیوم روکار

اگر شما می خواهید کلید و پریزهای مدل تیتانیوم روکار را تهیه کنید، می توانید به سایت فروش الکتروتک مراجعه کنید. کارشناسان فروش الکتروتک اطلاعات تکمیلی را در مورد این محصولات در اختیار شما قرار می دهند. همچنین، شما می توانید قطعات این محصولات را به صورت جداگانه سفارش دهید.مدل تیتانیوم روکار

کمی صبر کنید...
موردی برای نمایش وجود ندارد.
ترتیب نمایش:

دسته‌بندی