«قاب پلی کربنات آرا پارت» محصولی است که توانسته است با ویژگی های خاصی که دارد پاسخگوی تمامی نیازهای مشتریان باشد. کیفیت مهمترین فاکتوری است که در این محصول به چشم می خورد. جنس پلی کربنات این فریم مقاومت بالایی در برابر ضربه دارد و هرگز شکسته نمی شود. همچنین، این فریم عایق حرارت است و این موضوع سبب شده است که این قاب به محصولی ایمن برای سوار شدن بر روی کلید و پریزها تبدیل شود!

تمامی محصولاتی که در این صفحه مشاهده می کنید دارای ضمانت نامه معتبر هستند. در نتیجه شما می توانید بدون هیچ گونه دغدغه ای محصولات مورد نیاز خود را سفارش دهید و از ویژگی های خاص آنها در محیط اطراف خود بهره ببرید!

ویژگی های قاب پلی کربنات آرا

در کنار کیفیت بالای این قاب، تنوع رنگی زیاد یکی از مواردی است که خریداران را به سوی خرید این محصول می کشاند. همانطور که می دانید وقتی مشتریان اقدام به خرید قاب برای کلید و پریز خود می کنند، رنگ دکوراسیون خانه و یا محل کار خود را در نظر می گیرند. طیف وسیع رنگی این فریم سبب شده است که برای هر سلیقه ای رنگی موجود باشد. این فریم ها در رنگ های زیر به بازار ارائه می گردند:

 • مشکی 
 • سفید 
 • بژ طلایی 
 • دودی 
 • نقره ای 
 • کرم استخوانی 
 • بژ قهوه ای 
 • فیلی 

شما با استفاده از این فریم می توانید قاب ایده آل خود را خریداری کنید و محیط اطراف خود را به محیطی ویژه و خاص تبدیل نمایید. بسیاری از طراحان داخلی استفاده از قاب مناسب را انتخابی هوشمندانه می دانند. زیرا این قاب می تواند بر محیط تاثیر بگذارد و آن را به طور کلی دگرگون سازد! آیا می خواهید خاص به نظر برسید؟! پس بهتر است به خرید قاب مناسب توجه داشته باشید!

نکته مهم برای سفارش قاب پلی کربنات آرا پارت

باید بدانید که محصولات برند پارت در سه تکه تولید می شوند: (1) مکانیزم، (2) صفحه یا رویه و (3) قاب دور. قاب پلی کربنات آرا که در این صفحه مشاهده می کنید تنها بخشی از این محصولات است. در صورت نیاز به تکه های دیگر باید آنها را همراه با این محصول سفارش دهید. اگر می خواهید قاب پلی کربنات آرا پارت را خریداری کنید، بهتر است رنگ محیط را در نظر داشته باشید و محصولی را که با محیط شما همخوانی دارد انتخاب نمایید.

چرا باید قاب پلی کربنات آرا پارت را خریداری کنیم؟

بسیاری از افراد این سوال را می پرسند چرا یکی از قاب هایی که دائما پیشنهاد می شود قاب های پارت هستند. دلایل زیادی در پشت این پیشنهاد نهفته است که از مهمترین آنها می توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

 • این قاب ها کیفیت بسیار بالایی دارند و در برابر ضربه و فشار مقاوم هستند. 
 • این قاب ها در طیف وسیعی از رنگ ها تولید می شوند و شما می توانید محصول مناسب را با توجه به سلیقه خود انتخاب نمایید. 
 • در زمان فروش این قاب ها ضمانت نامه ارائه می گردد و این موضوع اهمیت زیادی دارد.

خرید قاب پلی کربنات آرا پارت

اگر شما می خواهید قاب پلی کربنات آرا پارت را تهیه کنید، می توانید به سایت فروش الکتروتک مراجعه کنید. سایت الکتروتک یکی از سایت های معتبری است که سالیان زیادی است در زمینه خرید و فروش محصولات الکترونیک فعالیت دارد. متخصصانی که در این سایت مشغول به فعالیت هستند مشاوره های تخصصی خرید محصولات را به صورت رایگان در اختیار شما قرار می دهند و این امر به شما کمک می کند تا محصولی را که با نیازهایتان همخوانی دارد خریداری نمایید. همچنین، شما می توانید محصولات پارت را به صورت تکی و یا جداگانه سفارش دهید و این موضوع دست شما را در انتخاب محصولات باز می گذارد.
قاب پلی کربنات آرا پارت

کمی صبر کنید...
ترتیب نمایش:

دسته‌بندی