انواع کلید و پریز مدل آذین روکار پارتاز مهمترین محصولات برند پارت الکتریک به شمار می روند. در واقع، می توان گفت بسیاری از مشتریان محصولات برند پارت را از روی کلید و پریزهای آذین می شناسند. این محصولات کیفیت بسیار بالایی دارند و از آنها می توان در محیط های مسکونی، شرکت های بزرگ کاری، هتل ها، مسافرخانه ها و مجتمع های اداری استفاده کرد.

ویژگی های کلید و پریز مدل آذین روکار پارت

شاید این سوال برای شما پیش بیاید که چرا کلید و پریزهای مدل آذین روکار پارت پرطرفدارترین محصولات پارت هستند! پاسخ به این سوال در دل ویژگی های این کلید و پریزها نهفته است. این کلید و پریزها مقاومت بسیار بالایی دارند و هرگز در برابر فشار و ضربه از بین نمی ورند. در نتیجه اگر شما می خواید این کلید و پریزها را در محیط های صنعتی مورد استفاده قرار دهید، بدون هیچ گونه نگرانی می توانید آنها را سفارش دهید. 

همچنین، رنگ این محصولات ثابت است و رطوبت و یا ویژگی های دیگر محیطی سبب نمی شوند که رنگ آنها از بین برود و یا بر روی آنها خط و خش بیافتد. این کلید و پریزها با استفاده از پلیمر ABS ساخته شده اند و این متریال یکی از متریال های استانداردی است که در سراسر دنیا برای تولید کلید و پریز مورد استفاده قرار می گیرد. در نتیجه، همانطور که می بینید مجموعه ای از ویژگی ها مهم سبب شده اند که این محصولات به محصولاتی استاندارد برای استفاده در محیط های مسکونی، اداری و صنعتی تبدیل شوند.

خرید کلید و پریز مدل آذین روکار پارت

اگر شما می خواهید کلید و پریز مدل آذین روکار را تهیه کنید، می توانید به سایت فروش الکتروتک مراجعه کنید. کارشناسان فروش الکتروتک اطلاعات تکمیلی را در مورد این محصولات در اختیار شما قرار می دهند. همچنین، شما می توانید قطعات این محصولات را به صورت جداگانه سفارش دهید.

برای مشاهده مستقیم مدل درب دار توکار پارت اینجا کلیک کنید.

برای مشاهده مستقیم مدل روکار تیتانیوم برند فضل الکتریک اینجا کلیک کنید.مدل آذین روکار پارت

کمی صبر کنید...
ترتیب نمایش:

دسته‌بندی