انواع کلید و پریز « مدل آذین روکار پارت» از مهمترین محصولات برند پارت الکتریک به شمار می روند. در واقع، می توان گفت بسیاری از مشتریان محصولات برند پارت را از روی کلید و پریزهای آذین می شناسند. این محصولات کیفیت بسیار بالایی دارند و از آنها می توان در محیط های مسکونی، شرکت های بزرگ کاری، هتل ها، مسافرخانه ها و مجتمع های اداری استفاده کرد. مشتریان هوشمند قرن بیست و یکم به دنبال محصولات با کیفیت هستند و کلید و پریز مدل آذین روکار پارت به خوبی توانسته است رضایت مشتریان را جلب کند.

انواع کلید و پریز مدل آذین روکار پارت که در این صفحه مشاهده می کنید همراه با ضمانت نامه به فروش می رسند. در نتیجه، شما می توانید آنها را بدون دغدغه سفارش دهید و از زیبایی خاص آنها در محیط بهره مند شوید. 

ویژگی های کلید و پریز مدل آذین روکار پارت

شاید این سوال برای شما پیش بیاید که چرا کلید و پریزهای مدل آذین روکار پارت پرطرفدارترین محصولات پارت هستند! پاسخ به این سوال در دل ویژگی های این کلید و پریزها نهفته است. این کلید و پریزها مقاومت بسیار بالایی دارند و هرگز در برابر فشار و ضربه از بین نمی ورند. در نتیجه اگر شما می خواید این کلید و پریزها را در محیط های صنعتی مورد استفاده قرار دهید، بدون هیچ گونه نگرانی می توانید آنها را سفارش دهید. 

همچنین، رنگ کلید و پریز مدل آذین روکار پارت ثابت است و رطوبت و یا ویژگی های دیگر محیطی سبب نمی شوند که رنگ آنها از بین برود و یا بر روی آنها خط و خش بیافتد. این کلید و پریزها با استفاده از پلیمر ABS ساخته شده اند و این متریال یکی از متریال های استانداردی است که در سراسر دنیا برای تولید کلید و پریز مورد استفاده قرار می گیرد. در نتیجه، همانطور که می بینید مجموعه ای از ویژگی ها مهم سبب شده اند که این محصولات به محصولاتی استاندارد برای استفاده در محیط های مسکونی، اداری و صنعتی تبدیل شوند. اگر بخواهیم به ویژگی های کلید و پریز مدل آذین روکار پارت یک نگاه کلی داشته باشیم، باید به موارد زیر اشاره کنیم:

  • مقاومت بالا در برابر ضربه و فشار 
  • عدم بروز خش بر روی کلید و پریز 
  • عدم نفوذ رطوبت به داخل پریز به دلیل وجود درپوش 

در محیط های غیر مسقف و فضای باز از کلید و پریز مدل آذین روکار پارت استفاده کنید!

کلید و پریز مدل آذین روکار پارت دارای یک درپوش است که بر روی پریز را پوشش می دهد  و اجازه نمی دهد رطوبت، باران و یا برف به آن آسیب وارد کند. این موضوع در محیط های صنعتی اهمیت بسیار مهمی دارد و ضریب امنیت را در محیط بالا می برد. بسیاری از اتفاقاتی که در محیط های صنعتی رخ داده است به دلیل نفوذ آب به درون کلید و پریز بوده است! به همین دلیل استفاده از این محصولات می تواند از بروز خسارات مالی و جانی جلوگیری به عمل آورد!

خرید کلید و پریز مدل آذین روکار پارت

اگر شما می خواهید کلید و پریز مدل آذین روکار را تهیه کنید، می توانید به سایت فروش الکتروتک مراجعه کنید. سایت الکتروتک یکی از فروشگاه های آنلاین و معتبر فروش محصولات الکتریک است که سالیان زیادی است در این زمینه فعالیت دارد و تا به حال توانسته است رضایت مشتریانش را به بهترین شکل جلب نماید. همچنین، متخصصانی که در این مرکز مشغول به فعالیت هستند مشاوره های تخصصی خرید محصولات را به صورت رایگان به مشتریان ارائه می دهند و این امر می تواند منجر به خرید امن و رضایت بخش می شود. این چیزی است که تمامی مشتریان به دنبال آن هستند!
مدل آذین روکار پارت

کمی صبر کنید...
ترتیب نمایش:

دسته‌بندی