انواع کلید و پریز «مدل درب دار توکار پارت» محصولاتی مناسب برای استفاده در محیط های مختلف به ویژه محیط های صنعتی هستند. این کلید و پریزها در دو مدل سرامیکی و پلی آمید تولید می شوند و کیفیت بسیار بالایی دارند. همین امر سبب شده است که این محصولات در بازار الکتریک مورد توجه مشتریان سخت پسند قرار گیرند. 

ویژگی های سرامیک و پلی آمید

باید بدانید متریال هایی که در ساخت بدنه کلید و پریز مورد استفاده قرار می گیرند بسیار مهم هستند. اگر این متریال ها کیفیت بالایی نداشته باشند، می توانند خطرات زیادی از جمله آتش سوزی را در پی داشته باشند. سرامیک و پلی آمید دو متریال با کیفیتی هستند که در ساخت این محصولات به کار می روند. سرامیک در برابر جریان الکتریسته عایق است و همین موضوع سبب شده است که ضریب امنیت بالایی داشته باشد. پلی آمید نیز نوعی ماده شیمیایی است که از ویژگی های آن می توان به نفوذ ناپذیری، مقاومت بالا در برابر اشتعال و استحکام زیاد اشاره کرد. 

محصولات مدل درب دار توکار پارت 

برند پارت الکتریک محصولات متنوعی را برای مدل درب دار به بازار عرضه کرده است و این محصولات به شرح زیر هستند:

  • پریز ارت دار سرامیک توکار
  • پریز ارت دار پلی آمید 
  • کلید تبدیل درب دار توکار 
  • پریز بدون ارت سرامیک درب دار توکار 
  • کلید دو پل درب دار توکار 
  • کلید تک پل توکار 

در نتیجه، همانطور که می بینید مشتریانی که مدل درب دار توکار را انتخاب می کنند به مجموعه متنوعی از محصولات دسترسی دارند و همین امر دلیل اصلی موفقیت این مدل در بازار الکتریک است.

خرید محصولات مدل درب دار توکار پارت

اگر شما می خواهید محصولات مدل درب دار توکار پارت را تهیه کنید، می توانید به سایت فروش الکتروتک مراجعه کنید. کارشناسان فروش الکتروتک اطلاعات تکمیلی را در مورد این محصولات در اختیار شما قرار می دهند. همچنین، شما می توانید قطعات این محصولات را به صورت جداگانه سفارش دهید.

برای مشاهده مستقیم مدل درب دار آذین روکار پارت اینجا کلیک کنید.

برای مشاهده مستقیم مدل درب دار برکه روکار پارت اینجا کلیک کنید.


مدل درب دار توکار پارت

کمی صبر کنید...
ترتیب نمایش:

دسته‌بندی