انواع مکانیزم و صفحه سفید آذین پارت از محصولات ویژه این برند به حساب می روند که با کیفیت بالای خود توانسته اند مورد توجه خریداران قرار گیرند. مکانیزم همان قسمت درونی کلید و پریز است که نحوه سیم پیچی و اتصالات درونی کلید و پریز را مشخص می کند و قاب رویه محصولی است که بر روی مکانیزم قرار می گیرد و سطح داخلی کلید و پریز را پوشش می دهد. در این محصولات، قاب رویه سفید رنگ است و همین امر سبب شده است که این محصولات در تمامی فضا ها قابل استفاده باشند. 

کیفیت، مهمترین ویژگی مکانیزم و صفحه سفید آذین پارت

وقتی صحبت از برند پارت الکتریک می شود، بی شک کیفیت یکی از مهمترین مسائلی است که به ذهن خطور می کند. متخصصان الکتریک که در این برند فعالیت دارند برای ساخت این کلید و پریزها از مواد با کیفیت استفاده می کنند و ارائه گارانتی 5 ساله در زمان خرید این محصولات تضمینی بر همین ویژگی است. این محصولات بسیار مقاوم هستند و هرگز باعث بروز مشکلاتی نظیر اتصالات یا آتش سوزی نمی شوند. ضریب امنیت بالای محصولات پارت الکتریک سبب شده است بسیاری از مشتریان این محصولات را گزینه اول و آخر خود در خرید بدانند!

ویژگی های مکانیزم و صفحه سفید آذین

همانطور که در بالا به آن اشاره کردیم کیفیت مهمترین ویژگی این محصولات است. در کنار این موضوع، این محصولات ویژگی های دیگری نیز دارند که به شرح زیرند:

  • رنگ سفید شفاف 
  • قابل استفاده در فضای داخلی خانه ها، کارگاه ها، هتل ها و مراکز تجاری 
  • همخوانی با دکوراسیون های متنوع 

البته ذکر این موضوع حائز اهمیت است که محصولات برند پارت در سه تکه تولید می شوند: (1) مکانیزم، (2) صفحه یا رویه و (3) قاب دور. مکانیزم و صفحه سفید آذین که در این صفحه مشاهده می کنید تنها بخشی از این محصولات است. در صورت نیاز به تکه های دیگر باید آنها را همراه با این محصول سفارش دهید.

خرید مکانیزم و صفحه سفید آذین پارت

اگر شما می خواهید مکانیزم و صفحه سفید آذین پارت را تهیه کنید، می توانید به سایت فروش الکتروتک مراجعه کنید. کارشناسان فروش الکتروتک اطلاعات تکمیلی را در مورد این محصولات در اختیار شما قرار می دهند. همچنین، شما می توانید قطعات این محصولات را به صورت جداگانه سفارش دهید.مکانیزم و صفحه سفید آذین پارت

کمی صبر کنید...
ترتیب نمایش:

دسته‌بندی