«قاب فلزی پارت» محصول ویژه بازار الکتریک است که در رنگ برنزی به بازار عرضه می گردد و می تواند بر روی صفحات مشکی و یا سفید سوار شود. این رنگ یکی از رنگ های مورد توجه در دکوراسیون های مدرن امروزی است و با طیف گسترده ای از رنگ ها همخوانی دارد. از این فریم می توان در محیط هایی با دکوراسیون مینیمال یا کلاسیک نیز استفاده کرد. همین موضوع سبب شده است که این قاب در محیط های مختلف مسکونی، ادرای و فضاهایی مانند هتل ها قابل استفاده باشد. کیفیت این محصول بسیار بالاست و هرگز در طول مدت زمان دچار خوردگی و یا آسیب نمی شود. 

قاب فلزی پارت، محصولی مقاوم 

شاید بتوان گفت مقاومت بالا مهم ترین ویژگی است که این محصول را به محصول پر طرفدار  بازار الکتریک تبدیل کرده است. فلز به کار رفته در این قاب  در برابر خوردگی مقاوم است و هرگز دچار فرسایش نمی شود؛ این امر سبب می شود که این قاب  بتواند سالیان زیاد در محیط قابل استفاده باشد. امروزه، مشتریان تمایل دارند محصولاتی با طول عمر بالا را خریداری کنند و این قاب به خوبی پاسخگوی این نیاز آنهاست. در هنگام خرید، گارانتی 5 ساله برای این محصول ارائه می شود و این امر می تواند تضمینی بر مقاومت و کیفیت بالای آن باشد.

ویژگی های قاب فلزی پارت

همانطور که تا بدینجا متوجه شده اید، «کیفیت» و «مقاومت بالا» در برابر خوردگی و فرسایش از مهمترین ویژگی های این فریم هستند. از دیگر ویژگی های این قاب  می توان به رنگ برنزی خاص و قابلیت استفاده در فضاهای گوناگون اشاره کرد.

نکته مهم برای سفارش قاب فلزی پارت

باید بدانید که محصولات برند پارت در سه تکه تولید می شوند: (1) مکانیزم، (2) صفحه یا رویه و (3) قاب دور. قاب فلزی که در این صفحه مشاهده می کنید تنها بخشی از این محصولات است. در صورت نیاز به تکه های دیگر باید آنها را همراه با این محصول سفارش دهید.

خرید قاب فلزی پارت

اگر شما می خواهید قاب فلزی پارت را تهیه کنید، می توانید به سایت فروش الکتروتک مراجعه کنید. کارشناسان فروش الکتروتک اطلاعات تکمیلی را در مورد این محصولات در اختیار شما قرار می دهند. همچنین، شما می توانید قطعات این محصولات را به صورت جداگانه سفارش دهید.


قاب فلزی پارت

کمی صبر کنید...
ترتیب نمایش:

دسته‌بندی