انواعقاب پلی کربنات شهاب پارتمحصولاتی منحصر به فرد برای کسانی هستند که می خواهند فریم ایده آلی را برای کلیدها و پریزهای خود سفارش دهند. ویژگی های خاص این قاب ها سبب شده اند که این محصولات به یکی از محصولات پر فروش بازار الکتریک تبدیل شوند. مشتریان سخت پسند با اطمینان خاطر این محصولات را خریداری می کنند، زیرا مطمئن هستند که با سفارش این محصولات پکیج کاملی از زیبایی، امنیت و کیفیت را به محیط اطراف خود می برند و این موضوع اهمیت بسیار زیادی دارد! 

ویژگی ها قاب پلی کربنات شهاب پارت

شاید این سوال برای شما پیش بیاید که کدام ویژگی ها سبب شده اند این محصولات طرفداران زیادی پیدا کنند و خریداران این قاب ها را به محصولات مشابه دیگر در بازار التریک ترجیح دهند! در پاسخ به این سوال باید بگوییم «کیفیت بالا» مهمترین ویژگی این قاب هاست و محرکی اصلی برای خرید این محصولات به شمار می رود. از دیگر ویژگی های این قاب ها می توان به موارد زیر اشاره کرد: 

  • استفاده از متریال پلی کربنات در قاب
  • مقاومت بالا در برابر ضربه و فشار 
  • عایق گرما 
  • ضریب امنیت بالا در محیط 
  • زیبایی 
  • تنوع رنگی بالا ( سفید، نقره ای، طوسی، قهوه ای) 

نکته مهم برای سفارش قاب پلی کربنات شهاب پارت

باید بدانید که محصولات برند پارت در سه تکه تولید می شوند: (1) مکانیزم، (2) صفحه یا رویه و (3) قاب دور. این فریم که در این صفحه مشاهده می کنید تنها بخشی از این محصولات است. در صورت نیاز به تکه های دیگر باید آنها را همراه با این محصول سفارش دهید.

خرید قاب پلی کربنات شهاب پارت

اگر شما می خواهید قاب پلی کربنات شهاب پارت را تهیه کنید، می توانید به سایت فروش الکتروتک مراجعه کنید. کارشناسان فروش الکتروتک اطلاعات تکمیلی را در مورد این محصولات در اختیار شما قرار می دهند. همچنین، شما می توانید قطعات این محصولات را به صورت جداگانه سفارش دهید.قاب پلی کربنات شهاب پارت

کمی صبر کنید...
ترتیب نمایش:

دسته‌بندی