کلید های هوشمند

آیا تا به حال آرزو کرده اید که کاش لوازم خانگی شما می توانستند به جای شما فکر کنند و کنترل محیط را در دست بگیرند؟ و یا کاش می شد بدون نیاز به هیچ گونه زحمتی برق در سر ساعت مشخصی خاموش و یا می شد؟ بهتر است بدانید که شما به آرزو خود رسیده اید و می توانید با استفاده از کلیدهای هوشمند به آنچه در گذشته آرزو بود ( و در فیلم های هالیوودی نمایش داده می شد) برسید!

کلیدهای هوشمند چه ویژگی هایی دارند؟

این کلیدها دارای سیستم هوشمندانه ای هستند و به شما این امکان را می دهند تا با برنامه دادن به آنها فضای داخل ساختمان خود را کنترل کنید. به طور مثال می توانید این کلیدها را به گونه ای تنظیم کنید که دمای محیط را آنگونه که شما می خواهید افزایش و یا کاهش یابد و یا چراغ ها سر ساعت مشخصی در طول روز خاموش و یا روشن شوند. در واقع، ویژگی اصلی کلیدهای هوشمند قابلیت برنامه ریزی آنهاست و همین امر آنها را به محصولات ویژه بازار تبدیل کرده است. بسیاری از کارشناسان بر این عقیده هستند که استفاده از این کلیدها به صرفه جویی در انرژی کمک می کند و این چیزی است که دنیای امروز به دنبال آن است!

کلیدهای هوشمند کولر آبی

این شرایط را در نظر بگیرید که در یک روز گرم، کولر خانه شما به طور اتوماتیک روشن می شود و وقتی شما از سرکار به منزل بر می گردید، در هوای مطبوع و خنک خانه میوه های تابستانی خود را میل می کنید! شما می توانید از کلیدهای هوشمند برای برنامه ریزی دمای محیط استفاده کنید.  به طول مثال این کلیدها می توانند به صورتی عمل کنند که  کولر آبی به طور خودکار در دمای 30 درجه سانتیگراد روشن شود و وقتی دمای محیط به 24 درجه سانتیگراد رسید، کولر خاموش شود. در واقع، شما با استفاده از این محصولات می توانید به آینده خوش آمد بگویید!

کلیدهای هوشمند برق

هر وسیله الکتریکی به طور بالقوه این نیرو را دارد که باعث ایجاد آتش سوزی و یا برق گرفتگی شود. اما ساختار هوشمندانه ای که در ساخت این کلیدها به کار رفته است تقریبا خطر برق گرفتگی را به صفر می رساند! در نتیجه اگر شما کودکی در منزل خود دارید، برای حفظ سلامت او و دیگر اعضای خانواده می توانید از این کلیدها استفاده کنید و امنیت را به فضای منزل خود ببرید.

کلیدهای هوشمند مدارس 

شما می توانید با استفاده از این کلیدها بافت معمولی و سنتی مدرسه را به بافتی پیشرفته تبدیل کنید. امروزه، تجهیزات گسترده ای در اختیار مدیران مدرسه قرار دارند که می توانند با استفاده از آنها محیط مدرسه را به شیوه ای نوآورانه مدیریت کنند. این کلیدها یکی از تجهیزاتی است که هر مدرسه ای به آن نیاز دارد. شما با استفاده از این کلیدها می توانید تمامی امکانات الکتریک مدرسه را حتی زمانی که دانش آموزان در مدرسه حضور ندارند مدیریت کنید.

کلیدهای هوشمند سدنا

سدنا یکی از برندهای معتبر در زمینه تولید این محصولات است. شرکت سدنا در سال 2019 موفق به دریافت گواهی «20 شرکت فناوری برتر» گردید و همین امر کیفیت بالای محصولات این برند را نشان می دهد. محصولات سدنا با استفاده از تکنولوژی روز دنیا تولید می شوند و این برند تا به حال 6 اختراع را در سطح ملی ثبت کرده است. در واقع، شما با خرید محصولات این برند محصولاتی منحصر به فرد و ویژه را به محیط خانه خود می برید و امنیت خود را تامین می کنید.

کلیدهای هوشمند اشنایدر

برند اشنایدر یکی از برندهای معتبر در این حوزه به شمار می رود و محصولات آن جز بهترین محصولات هوشمند در سطح بین المللی هستند. برند اشنایدر انواع کلیدهای هوشمند را باقابلیتهای متفاوت به بازار عرضه می کند. 

روش نصب کلیدهای هوشمند

یکی از سوالات پرتکرار در مورد این کلیدها، در زمینه نحوه نصب آنهاست. شما برای نصب این کلیدها باید به صورت زیر عمل کنید:

  • ابتدا قوطی مورد نیاز کلید لمسی باید نصب شود. 
  • سیستم سیم کشی کلید لمسی همانند کلیدهای سنتی است، تنها باید بدانید که این سیستم به سیستم نول با قابلیت برگشتی 4 عدد بستگی دارد. 
  • پس از آماده سازی سیستم سیم کشی می توانید کلید لمسی را نصب کنید و از قابلیتهای آن بهره مند شوید.

فروش کلیدهای هوشمند

اگر شما می خواهید این کلیدها را تهیه کنید، می توانید به سایت فروش الکتروتک مراجعه کنید. کارشناسان فروش الکتروتک اطلاعات تکمیلی را در مورد این محصولات در اختیار شما قرار می دهند.