سوپیتا

مشاهده مشخصات فنی، استعلام قیمت و خرید آنلاین محصولات سوپیتا در سایت الکتروتک. 

سوپیتا در سال 1362 در شهرصنعتى البرز تاسیس گردید. این شرکت فعالیت خود را با تولید ظروف بادى و سپس تولید لوله هاى پى وى سى آغازنمود.

فعالیت در زمینه هاى مختلف از جمله صنایع ساختمانى، برق، حمل و نقل و مرغدارى از دیگر زمینه هاى کارى این شرکت بوده و مى باشد.

تولید داکت 2 و 2.5 برای اولین بار در ایران شروع گسترش کار این شرکت بود.

با تغییرات صورت گرفته در هیات مدیره شرکت در بهمن ماه سال 1384 این شرکت اقدام به افزایش تنوع محصولات با بالاترین کیفیت، قیمت مناسب و همچنین تغییر طراحى بسته بندى هاى خود نمود.

ازمهمترین محصولات ارائه شده می توان به تولید ترانکینگ های پی وی سی در سایزهای 50*80 ، 50*100 و 50*150  به همراه کلیه قطعات جانبی آنها برای اولین بار در ایران  اشاره نمود که دارای کیفیت بسیار بالا و مطابق با استاندارد های جهانی می باشد .

طراحى جدید داکت ها با درب قفل شو براى اولین بار در ایران ، تولید و عرضه تجهیزات برق و شبکه با بالاترین سطح کیفى و مطابق با استانداردهاى اروپایى، تولید آبرو پى وى سى به همراه کلیه اتصالات با کیفیت بالا و زیبایى خاص براى اولین بار در ایران ، شروع تولید انواع محصولات فلزى (رك، پچ پنل و ...) و همچنین صادرات محصولات به چندین کشور از دیگر افتخارات شرکت سوپیتا مى باشد.