یکی از مشکلات تولید کنندگان یا فروشندگان محصولات روشنایی اندازه گیری پارامترهای محصولات تولیدی و یا مقایسه چند محصول با هم می باشد. در این صورت از ابزارهای تخصصی مثل وات متر یا آزمایشگاه های ویژه استفاده می شود. زیتراکس محصولی را به بازار عرضه کرده ست که به راحتی امکان جابجایی داشته و پارامترهایی نظیر وات،پاور فکتور و… را اندازه گیری می نماید.

به منظور بررسی دقیق تمام پارامتر های منابع روشنایی (شار نوری، تخمین طول عمر ،و … ) نیازمند تجهیزات پیشرفته در محیط آزمایشگاهی می باشد. بدین منظور زیتراکس خدمات آزمایشگاهی را به صورت تخصصی در این حوزه عرضه می کند. نکته حائز اهمیت اینکه زیتراکس دارنده تجربه و نیروی انسانی متخصص در این زمینه می باشد.

از نخستین سال های ایجاد مجموعه زیتراکس بزرگترین و مهم ترین هدف ما تولید با کیفیت ترین ابزار دقیق در صنعت روشنایی ایران و ارائه خدمات آزمایشگاهی تخصصی روشنایی بوده است. با گذشت زمان نیز تمام تلاش خود را در راستای بهبود این اهداف کرده ایم. امید است با تلاش روز افزون تیم زیتراکس برای تولید بهترین محصولات روشنایی و خدمات آزمایشگاهی تخصصی و همچنین با حمایت های شما عزیزان از تولیدات ما روز به روز قدم های بزرگ تری برای دست یابی به این اهداف برداریم.


زیتراکس

کمی صبر کنید...
ترتیب نمایش:

دسته‌بندی