هیچ چیز مانند دوربین مداربسته نمی تواند این اطمینان را به شما بدهد که امنیت به طور کامل در محیط برقرار است! در نتیجه، جای تعجب نیست استفاده از این دوربین در تمامی مراکز مهم دنیا از جمله مراکز فضایی، هسته ای و نظامی مورد توجه قرار دارد. همچنین، در کنار این مراکز، از این دوربین می توان برای برقراری امنیت در محیط های کاری و مسکونی استفاده کرد. این دوربین ها دارای ویژگی های منحصر به فردی هستند و شما می توانید با توجه به شرایط محیط و بودجه ای که برای خرید این محصولات در نظر دارید، بهترین گزینه را سفارش دهید. تمامی محصولاتی که در این صفحه مشاهده می کنید دارای ضمانت نامه های معتبر هستند و شما می توانید با اطمینان خاطر محصولات مورد نظر خود را سفارش دهید. 

ویژگی های مهم دوربین مداربسته 

همانطور که می دانید کیفیت بالا برای ضبط تصاویر مهمترین ویژگی است که در خرید دوربین مداربسته مد نظر قرار دارد. هیچ کس تمایل ندارد دوربین مدار بسته ای را سفارش دهد که تصاویر بی کیفیتی را ضبط می کند. زیرا اگر کیفیت تصاویر بدست آمده از این دوربین پایین باشد، در صورت بروز جرم و جنایت، این تصاویر عملا نمی توانند مورد استفاده قرار گیرند و این امر می تواند کارکرد این دستگاه را زیر سوال ببرد.

 امروزه، دوربین های قدرتمند با کیفیت تصاویر 4K، HD و Full HD در دسترس هستند. به این نکته توجه داشته باشید هر چقدر کیفیت تصاویر این دوربین ها بالا برود، قیمت آنها نیز افزایش پیدا می کند، چراکه خود عامل کیفیت هزینه تمام شده محصول را بالا می برد و همچینین برای استفاده از دوربین های مدار بسته به دستگاه DVR قدرتمندتری نیاز دارید. بنابراین، اگر می خواهید محصولی با کیفیت بالا را سفارش دهید، باید از قبل بودجه مناسب را برای اینکار در نظر داشته باشید. 

خرید دوربین مداربسته

اگر می خواهید ضریب امنیت محیط خود را بالا ببرید، بهتر است هم اکنون برای خرید این دوربین از سایت الکتروتک اقدام نمایید. همچنین، می توانید قبل از خرید از مشاوره های رایگان متخصصان این مرکز بهره مند شوید.


دوربین مدار بسته CCTV

کمی صبر کنید...
ترتیب نمایش:

دسته‌بندی