انواع کلید و پریزهای مدل ارس فضل الکتریک از محصولات مهم این برند هستند که تنوع رنگی بسیار بالایی دارند. به همین دلیل مشتریان طیف گسترده ای از محصولات را در دسترس دارند تا بهترین گزینه را انتخاب کنند. صفحه میانه و رویه این کلید و پریزها در طیف رنگی سفید، کرم، ذغالی، بژ، نقره ای، زرشکی، مشکی و مشکی طلایی تولید می شوند و تقریبا برای هر سلیقه ای نمونه ای در دسترس است. 

ویژگی های کلید و پریزهای مدل ارس 

در کنار تنوع رنگی بالا، این محصولات ویژگی های متعدد دیگری نیز دارند که سبب شده اند در میان خریداران به محصولاتی پرطرفدار تبدیل شوند. کیفیت این کلید و پریزها بسیار بالاست و در برابر ضربه و فشار مقاوم هستند. همچنین، این محصولات ضریب امنیت بالایی دارند و هرگز جریان الکتریسته را به سطح رویه کلید و پریز انتقال نمی دهند. در نتیجه شما می توانید بدون هیچ گونه نگرانی این کلید و پریزها را سفارش دهید و از زیبایی آنها در محیط بهره مند شوید.

از کلید و پریز مدل ارس در چه محیط هایی می توان استفاده کرد؟

این کلید و پریزها ظاهر بسیار منحصر به فردی دارند و وقتی بر روی دیوار قرار می گیرند مانند یک تابلو نقاشی می درخشند. به همین دلیل این محصولات برای استفاده در محیط های مسکونی و اداری ایده آل هستند. از این کلید و پریزها می توان در مراکز لوکس مانند مراکز تجاری بزرگ و یا هتل ها نیز استفاده کرد و زیبایی خاصی را در محیط به وجود آورد. همچنین، باید بدانید این محصولات با تمامی دکوراسیون ها همخوانی دارند.

خرید کلید و پریزهای مدل ارس

اگر شما می خواهید کلید و پریزهای مدل ارس را تهیه کنید، می توانید به سایت فروش الکتروتک مراجعه کنید. کارشناسان فروش الکتروتک اطلاعات تکمیلی را در مورد این محصولات در اختیار شما قرار می دهند. همچنین، شما می توانید قطعات این محصولات را به صورت جداگانه سفارش دهید.

برای مشاهده مستقیم مدل مشابه برلیان فلورا اینجا کلیک کنید.

 برای مشاهده مستقیم مدل مشابه برلیان پارما اینجاکلیک کنید.

 برای مشاهده مستقیم مدل مشابه برلیان پارما s اینجا کلیک کنید.

برای مشاهده مستقیم مدل مشابه برلیان آرکا اینجا کلیک کنید.


دسته‌بندی