انواع کلید و پریز مدل برکه روکار پارت محصولاتی مناسب برای استفاده در محیط های مختلف مسکونی و صنعتی هستند. یکی از مواردی که سبب شده است این محصولات مورد توجه قرار گیرند کیفیت بسیار بالای آنهاست. جنس پایه اصلی این کلید و پریزها از پلی کربنات است. پلی کربنات ماده ای مقاوم در برابر ضربه و فشار است و هرگز ضربه و یا فشار باعث شکستگی آنها نمی شود ( این ویژگی بارزی در محیط های صنعتی است). همچنین، پلی کربنات عایق حرارتی است و همین امر ضریب امنیت این محصولات را بالا برده است. محصولاتی که در این صفحه مشاهده می کنید همراه با ضمانت نامه معتبر به فروش می رسند.

پلی کربنات چیست؟ 

همانطور که در بالا به آن اشاره کردیم جنس رویه کلید و پریز مدل برکه روکار پارت از پلی کربنات است. پلی کربنات در دسته مواد پلاستیکی و پلیمری قرار می گیرد و مقاومت بالایی دارد. یکی از مواردی که باعث شده است استفاده از این ماده در تولید کلید و پریزها مورد توجه قرار گیرد، عدم سمی بودن آنهاست. با توجه به این موضوع که انسان ها دائما در تماس مستقیم با کلید و پریز قرار دارند، ویژگی عدم سمی بودن اهمیت بسیار زیادی دارد. تمامی نهاد های بهداشتی و مطالعات بین المللی نشان می هند که استفاده از پلی کربنات هیچ ضرری برای سلامتی ندارد.

کلید و پریزهای روکار، محصولی مناسب برای محیط های غیر مسقف

شاید بتوان گفت کلید و پریزهای روکار یکی از امن ترین محصولاتی هستند که شما می توانید در محیط های غیر مسقف استفاده کنید. دلیل اصلی این امر وجود درپوش بر روی این محصولات است. در پوش این محصولات از ورود رطوبت و یا انواع مایعات به درون کلید و پریز جلوگیری می کند و همین امر محیط را ایمن می سازد.

انواع کلید و پریز مدل برکه روکار پارت 

یکی از دلایلی که سبب شده است این محصولات مورد توجه قرار گیرند، تنوع بالای آنها است. در واقع، وقتی مشتریان به سراغ کلید و پریزهای برکه می روند می توانند سبد کالای خود را تکمیل کنند. محصولات مدل برکه روکار به شرح زیر هستند:

  • شاسی زنگ
  • کلید دو پل روکار
  • کلید تک پل روکار
  • کلید بارانی 
  • پریز برق بدون ارت 
  • پریز برق سه فاز 
  • پریز برق ارت دار

بررسی مشخصات فنی

یکی از مواردی که تمامی افراد در زمان خرید کلید و پریز مدل برکه روکار پارت باید به آن توجه داشته باشند بررسی مشخصات فنی است. اگر شما این محصولات را از برندهای معتبر بازار خریداری کنید، مشخصات فنی آن به دقت بر روی جعبه محصولات ذکر شده است. در نتیجه شما می توانید محصولی را که با نیاز هایتان همخوانی دارد خریداری کنید و این امر بر رضایت مشتریان تاثیر مستقیمی می گذارد. 

خرید کلید و پریز مدل برکه روکار پارت

اگر شما می خواهید کلید و پریز مدل برکه روکار پارت را تهیه کنید، می توانید به سایت فروش الکتروتک مراجعه کنید.این سایت یکی از مراکزی است که سالیان زیادی است در زمینه خرید و فروش انواع کلید و پریز مدل برکه روکار پارت و محصولات دیگر فعالیت دارد و تا به حال توانسته است رضایت مشتریانش را جلب نماید. 

وجه تمایز این سایت با سایت های دیگر در این است که کارشناسان فروش الکتروتک اطلاعات تکمیلی را در مورد این محصولات به صورت رایگان در اختیار شما قرار می دهند. همچنین، سایت الکتروتک این امکان را برای مشتریان فراهم ساخته است تا محصولات مورد نیاز خود را به صورت تک و یا عمده سفارش دهند. پس از پرداخت آنلاین تمامی محصولات در کمترین زمان ممکن به دست مشتریان می رسد و این چیزی است که تمامی مشتریان به دنبال آن هستند.


برای مشاهده مستقیم مدل درب دار توکار پارتاینجاکلیک کنید.دسته‌بندی