انواع پریزهای دربدار تابلویی و پریزهای طرح قدیم پارت محصولات ویژه این برند هستند که توانسته اند مورد توجه مشتریانی قرار بگیرند که به دنبال طرح های کلاسیک پریز هستند. این محصولات کیفیت بسیار بالایی دارند و هرگز در برابر فشار و ضربه آسیب نمی ببینند. پریزهای دربدار دارای تنوع رنگی هستند اما پریزهای طرح قدیم تنها در رنگ سفید تولید می شوند و در اختیار کسانی قرار می گیرند که به دنبال پریزهای با کیفیت هستند.

پریزهای دربدار تابلویی

یکی از ویژگی هایی که سبب شده است این پریزها مورد توجه قرار گیرند تنوع رنگی بالای آنها است. این پریزها در چهار رنگ زیر به بازار عرضه می شوند:

  • آبی 
  • زرد 
  • قرمز 
  • مشکی

از دیگر ویژگی های این پریزها می توان به مقاومت بالای آنها در برابر ضربه و فشار اشاره کرد. همچنین، گرد و غبار نمی تواند به رنگ شفاف و زیبای این پریزها آسیب وارد کند. 

پریزهای طرح قدیم پارت 

برند پارت به مشتریانی که در این چند دهه فعالیت همراه آن بوده اند اهمیت می دهد و تلاش می کند با تولید پریزهای طرح قدیم حس خوبی را به آنها انتقال دهد. این پریزها رنگ سفیدی دارند و کیفیت آنها بسیار بالاست. این پریزها در برابر جریان الکتریسته عایق هستند و امنیت را در محیط برقرار می کنند. 

به همین دلیل کسانی که به دنبال کلید های نوستالژیک و قدیمی هستند می توانند این پریزها را سفارش دهند. برند پارت الکتریک تلاش کرده است تا با تولید انواع پریزهای دربدار تابلویی و پریزهای طرح قدیم پارت به مشتریانش نشان دهد که همیشه به نظرات آنها اهمیت می دهد و بهترین را در اختیار آنها قرار می دهد.

خرید پریزهای دربدار تابلویی و پریزهای طرح قدیم پارت 

اگر شما می خواهید پریزهای دربدار تابلویی و پریزهای طرح قدیم پارت را تهیه کنید، می توانید به سایت فروش الکتروتک مراجعه کنید. کارشناسان فروش الکتروتک اطلاعات تکمیلی را در مورد این محصولات در اختیار شما قرار می دهند. همچنین، شما می توانید قطعات این محصولات را به صورت جداگانه سفارش دهید.
پریز های دربدار تابلویی و پریز های طرح قدیم پارت

کمی صبر کنید...
ترتیب نمایش:

دسته‌بندی