انواع پریزهای دربدار تابلویی و پریزهای طرح قدیم پارت محصولات ویژه این برند هستند که توانسته اند مورد توجه مشتریانی قرار بگیرند که به دنبال طرح های کلاسیک پریز هستند. این محصولات کیفیت بسیار بالایی دارند و هرگز در برابر فشار و ضربه آسیب نمی ببینند. پریزهای دربدار دارای تنوع رنگی هستند اما پریزهای طرح قدیم تنها در رنگ سفید تولید می شوند و در اختیار کسانی قرار می گیرند که به دنبال پریزهای با کیفیت هستند.تمامی محصولاتی که در این صفحه مشاهده می کنید همراه با ضمانت نامه معتبر به فروش می رسند. در نتیجه شما می توانید با اطمینان خاطر پریزهای مورد نیاز خود را سفارش دهید و از آنها در محیط های مورد نظر خود استفاده نمایید.

پریزهای دربدار تابلویی

یکی از ویژگی هایی که سبب شده است این پریزها مورد توجه قرار گیرند تنوع رنگی بالای آنها است. امروزه، مشتریان قرن بیست و یکم به دنبال محصولاتی هستند که با سلایق آنها همخوانی داشته باشد. در غیر اینصورت ممکن است از خرید آن محصول منصرف می شوند. این پریزها در چهار رنگ زیر به بازار عرضه می شوند:

  • آبی 
  • زرد 
  • قرمز 
  • مشکی

با توجه به تنوع بالای انواع پریزهای دربدار تابلویی و پریزهای طرح قدیم پارت مشتریان می توانند محصول مورد نظر خود را به راحتی انتخاب نمایند. از دیگر ویژگی های این پریزها می توان به مقاومت بالای آنها در برابر ضربه و فشار اشاره کرد. همچنین، گرد و غبار نمی تواند به رنگ شفاف و زیبای این پریزها آسیب وارد کند. مقاومت بالا در برابر ضربه سبب شده است که این محصولات طول عمر بالایی داشته باشند و امروزه تمامی مشتریان به دنبال محصولاتی هستند که مدت زیادی مورد استفاده قرار گیرند و به زودی دچار شکستگی نشوند. 

پریزهای طرح قدیم پارت 

برند پارت به مشتریانی که در این چند دهه فعالیت همراه آن بوده اند اهمیت می دهد و تلاش می کند با تولید پریزهای طرح قدیم حس خوبی را به آنها انتقال دهد. این پریزها رنگ سفیدی دارند و کیفیت آنها بسیار بالاست. این پریزها در برابر جریان الکتریسته عایق هستند و امنیت را در محیط برقرار می کنند. ضریب امنیت بالا یکی از مواردی است که در این پریزها مورد توجه قرار گرفته است. با توجه به این موضوع که پریزها در تماس مستقیم با نیروی الکتریسیته قرار دارند، اگر از محصولات با کیفیت ساخته نشوند، ممکن است به زودی دچار آتش سوزی شوند. 

به همین دلیل کسانی که به دنبال کلید های نوستالژیک و قدیمی هستند می توانند این پریزها را سفارش دهند. برند پارت الکتریک تلاش کرده است تا با تولید انواع پریزهای دربدار تابلویی و پریزهای طرح قدیم پارت به مشتریانش نشان دهد که همیشه به نظرات آنها اهمیت می دهد و بهترین را در اختیار آنها قرار می دهد.

خرید پریزهای دربدار تابلویی و پریزهای طرح قدیم پارت 

اگر شما می خواهید پریزهای دربدار تابلویی و پریزهای طرح قدیم پارت را تهیه کنید، می توانید به سایت فروش الکتروتک مراجعه کنید. کارشناسان فروش الکتروتک اطلاعات تکمیلی را در مورد این محصولات در اختیار شما قرار می دهند. همچنین، شما می توانید قطعات این محصولات را به صورت جداگانه سفارش دهید. 

همچنین، سایت الکتروتک این امکان را برای مشتریان به وجود آورده است تا انواع پریزهای دربدار تابلویی و پریزهای طرح قدیم پارت را به صورت تک و یا عمده سفارش دهند . کارشناسانی که در این مرکز مشغول به فعالیت هستند، مشاوره های رایگان و تخصصی خرید محصولات را به مشتریان ارائه می دهند. مشتریانی که از سایت الکتروتک خریداری می کنند می توانند با شناخت کامل اقدام به خرید نمایند و این چیزی است که خرید امنی را به همراه خواهد داشت.


پریز های دربدار تابلویی و پریز های طرح قدیم پارت

کمی صبر کنید...
ترتیب نمایش:

دسته‌بندی