انواع قاب پلی کربنات آذین چوبی پارت از محصولات مهم بازار الکتریک هستند که توانسته اند با طرح منحصر به فرد خود، به محصولاتی پر طرفدار در میان خریدارانی تبدیل شوند که می خواهند زیبایی و کیفیت را به محیط اطراف خود ببرند. طرح چوب این فریم ها به آنها عمق بخشیده است و حس سر زندگی و طبیعت را در محیط تداعی می کند. با توجه به این موضوع که المان های طبیعی در تمامی ادوار مهم بوده اند و همواره به محیط زیبایی بخشیده اند، این فریم ها را می توان در محیط هایی با دکوراسیون کلاسیک و مدرن مورد استفاده قرار داد.

ویژگی های قاب پلی کربنات آذین چوبی پارت

همانطور که از نام این قاب ها مشخص است، از پلی کربنات در ساخت آنها استفاده شده است. پلی کربنات ماده پلاستیکی مقاومی است که در برابر ضربه و فشار از بین نمی رود. همچنین، این ماده عایق حرارت است و با توجه به این موضوع که در کلید و پریزها جریان الکتریسته برقرار است این موضوع اهمیت بسیار زیادی دارد. 

از قاب پلی کربنات آذین چوبی پارت در چه محیط هایی می توان استفاده کرد؟

این قاب ها را می توان در محیط های مختلف مسکونی و اداری به کار برد. همچنین، استفاده از این قاب ها در دکوراسیون هایی که رنگ غالب آنها سفید، قهوه ای، بژ و مشکی است، ایده ای هوشمندانه و خاص است که شما را از دیگران متمایز می کند.

نکته مهم برای سفارش قاب پلی کربنات آذین چوبی پارت

باید بدانید که محصولات برند پارت در سه تکه تولید می شوند: (1) مکانیزم، (2) صفحه یا رویه و (3) قاب دور. این فریم که در این صفحه مشاهده می کنید تنها بخشی از این محصولات است. در صورت نیاز به تکه های دیگر باید آنها را همراه با این محصول سفارش دهید.

خرید قاب پلی کربنات آذین چوبی پارت

اگر شما می خواهید قاب پلی کربنات آذین چوبی پارت را تهیه کنید، می توانید به سایت فروش الکتروتک مراجعه کنید. کارشناسان فروش الکتروتک اطلاعات تکمیلی را در مورد این محصولات در اختیار شما قرار می دهند. همچنین، شما می توانید قطعات این محصولات را به صورت جداگانه سفارش دهید.قاب پلی کربنات آذین چوبی پارت

کمی صبر کنید...
ترتیب نمایش:

دسته‌بندی